w ,

10 mln na koncie Frania z Przemyśla chorego na SMA. Kiedy dostanie lek?

Facebook

Walka o życie Frania trwa już siedem miesięcy. Tyle czasu potrzebowano aby na stronie siepomaga.pl uzbierać zawrotną kwotę 10 milionów złotych.

Najbardziej zaangażowany w pomoc dziecku był oczywiście tata Frania, który stanął na wysokości zadania i zrobił wszystko co w jego mocy, aby o zbiórce środków dowiedziało się jak najwięcej osób. Liczyła się każda złotówka, liczył się też czas…

Sponsorowane

Franek jest chory na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Aby mógł żyć, potrzebne jest podanie niesamowicie drogiego leku w Stanach Zjednoczonych.

„Wszyscy czekaliśmy na ten dzień, w którym przed Frankiem otworzą się nowe drzwi do przyszłości. Nie zrobilibyśmy tego bez Was!! Słowo dziękuję to za mało, wiemy. Uratowaliście nasze dziecko, naszego synka. Do końca życia będziemy dziękować i okazywać swoją wdzięczność”.

informuje na swoim profilu tata Frania
Sponsorowane

Ojciec Frania wyruszył w podróż po Polsce.

Ojciec Frania- kpr. Maciej Karaś, żołnierz 21 Brygady Strzelców Podhalańskich początkiem roku wyruszył w podróż po Polsce, aby dotrzeć do jak największej liczy osób, która może pomóc jego synkowi.

Kiedy 18 stycznia rozpoczął walkę o życie syna, nawet nie przypuszczał jak wielki sukces uda mu się osiągnąć. Wyruszał z kwotą 1 mln 300 tys. zł, a w ramach jego działań w krótkim czasie licznik na koncie fundacji wybił 10 mln złotych. W trakcie wyjazdu codziennie bywał w innym mieście.

„To był ciężki i intensywny czas, ale wiedziałem że nie wrócę dopóki mój syn nie będzie bezpieczny. Każdego dnia byłem w innym mieście. Odwiedzałem jednostki wojskowe i spotykałem się z wieloma ludźmi prosząc o pomoc i wsparcie”

Sponsorowane

W akcję zaangażowały się gwiazdy.

W akcję zaangażowały się szkoły, przedszkola, koło gospodyń, jednostki wojskowe, a także gwiazdy m.in. Jan Błachowicz, Anita Sokołowska, Krzysztof Hołowczyc.

Franio w kwietniu kończy 2 latka. Jak informuje pan Maciej syn czuje się dobrze, a podanie leku będzie dla niego najpiękniejszym prezentem urodzinowym.

Sponsorowane

„Wróciłem do domu szczęśliwy bo mój syn dostanie drugą szansę na życie. W kwietniu kończy 2 latka i to będzie najpiękniejszy prezent urodzinowy dla niego”

dodaje szczęśliwy tata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane