w

Nowe gadżety w Biedronce, dzięki którym oczarujesz swoich gości podczas imprezy

Chevanon Photoraphy, Pexels

Sieć sklepów Biedronka poza typowymi produktami spożywczymi posiada w swojej ofercie coraz więcej dobrej jakości sprzętów elektronicznych i AGD. Ogromne zainteresowanie tego typu produktami sprawiło, że sklep poza ofertą stacjonarną stworzył swoją bazę internetową pod nazwą Biedronka Home. 

Każdego pasjonata dobrej kawy powinien w szczególności zainteresować jeden gadżet, który w najbliższym czasie pojawi się na sklepowych półkach w Biedronce. 

Sponsorowane

Podkręć swoją kawę

Jest to spieniacz do kawy, dzięki któremu wyczarujesz na swojej kawie idealną piankę, zrobisz cappuccino, latte, a także przepyszną czekoladę do picia. Zaletą tego sprzętu poza atrakcyjną ceną  jest fakt, że jest to urządzenie bezprzewodowe. Nie musisz więc denerwować się kolejnym niepotrzebnym zwojem kabli. Co jeszcze posiada spieniacz: pierścień uszczelniający pokrywę, wskaźnik napełnienia i możliwość wyczarowania dwóch rodzajów piany w zależności od potrzeby. 

Niecodzienna okazja w Biedronce. Źródło: stocksnap / Pixabay
Sponsorowane

Spieniacz pojawi się w ofercie sklepu początkiem lutego i będzie kosztował 119 zł.

Co jeszcze oferuje Biedronka wielbicielom kawy? Jeśli nie wyobrażasz sobie życia bez prawdziwej małej czarnej musisz zaopatrzyć się w młynek od marki HOFFEN. Po co kupować zmielone ziarna pozbawione smaku i aromatu, jeśli w kilka sekund możesz sam przyrządzić prawdziwą czarną kawę mieląc odpowiednią ilość kawy wprost do filiżanki.

Urządzenie będzie dostępne w sklepach od 2 d0 15.02 i będzie kosztowało 59,90 zł. Kupując młynek otrzymujesz sprzęt o mocy 70 W, dużą komorę mielenia mieszczącą do 70 g i stalowe ostrza, dzięki którym zmielisz nie tylko ziarna kawy, ale również przyprawy czy zioła.

Jeśli zamiast kawy wolisz napić się zdrowego koktajlu lub soku koniecznie wyposaż się w blender od marki HOFFEN. Kielich blendera pomieści aż 600 ml wybranego napoju, a dzięki opcji pokrywki z ustnikiem, będziesz mógł cieszyć się swoim zdrowym sokiem bez przelewania i brudzenia kolejnych naczyń. Blender również znalazł się w ofercie sklepu przypadającej od 2 do 15 lutego i będzie kosztował 99 zł.

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane