w ,

Byli pracownicy Kauflandu ujawniają tajemnice sieci. O czym każdy klient powinien wiedzieć?

Wikimedia Commons

Zwykła etykieta pod produktem może okazać się źródłem wielu cennych informacji dla klienta. Mało kto z nas wie, że można z niej wyczytać coś więcej, niż tylko cenę. Byli pracownicy sieci wskazują na ważne informacje, które znajdują się na etykiecie, o których sklepy nie informują. Kaufland – zwróć uwagę na etykiety w tym sklepie.

Na Twitterze ukazał się ostatnio wpis osoby, która podaje się za pracownika sieci. Osoba ta zwróciła uwagę na czarną linię pod kodem kreskowym i wyjaśniła jej znaczenie. Co dziwne post niedługo po publikacji został usunięty. Co takiego zdradził były pracownik Kauflandu? O co chodzi z tymi etykietami?

Sponsorowane

Ważna informacja- Kaufland etykiety

Przyjrzeliśmy się etykietom w Kauflandzie i faktycznie znajduje się na nich wspomniana wyżej czarna linia. Na jednych z nich znajduje się ona pod kodem kreskowym, a na innych przechodzi przez jego środek.

Sponsorowane

Co oznacza czarna linia?

Okazuje się, że obie linie mogą mieć duże znaczenie dla klientów. Czarna linia pod kodem oznacza, że artykuł będzie ciągle w sprzedaży. Linia biegnąca przez środek kodu może oznaczać, że produkt jest już wycofany z produkcji lub że jest to produkt promocyjny, który nie będzie więcej sprzedawany. Nie wiadomo dlaczego klienci, nie są powiadomieni o tym ważnym oznaczeniu. Fakt, że dana rzecz nie będzie już sprzedawana jest przecież informacją ważną dla osób zainteresowanych. Klient mógłby przecież wykupić więcej, niż jedną rzecz z danej serii, wiedząc, że to już ostatnie chwile tego produktu na sklepowej półce.

Co ważne mimo że wpis byłego pracownika Kauflandu został usunięty z Twittera, inne osoba, która również podaje się za pracownika sieci potwierdziła informację dotyczące etykiet Kauflandu.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane