w

Wystarczy kilka kropel tego specyfiku, żeby twoja mascara była jak nowa.

g-stockstudio, Getty Images

Minusem tuszy do rzęs jest ich szybkie wysychanie. Nieprawidłowe używanie produktu i niedokładne dokręcanie sprawiają, że nawet nowa mascara może szybko się zepsuć. Istnieje jednak prosty patent, który szybko przywróci jej świeżość.

Mascara wysycha z różnych powodów. Poza nieprawidłowym dokręcaniem ważne jest również jej umiejętne używanie. Kiedy podczas malowania rzęs kilka razy wkładasz szczoteczkę do opakowania, wtłaczasz tym samym powietrze do środka i sprawiasz, że opakowanie się zapowietrza. Najlepiej jest po włożeniu szczoteczki do opakowania raz nią przekręcić, aby nabrać odpowiednią ilość produktu.

Sponsorowane

Krople do oczu lub płyn do soczewek odświeżą zaschniętą mascarę.

A jak uratować zaschnięty produkt. Sposób jest bardzo prosty. Wystarczy nalać do środka kilka kropel płynu do oczu lub płynu do soczewek i dokładnie wymieszać. Na początku twoja mascara będzie wodnista, ale już po chwili będzie nadawała się do użytku.

Sponsorowane

Przed wielkim wyjściem zanurz tusz do rzęs w gorącej wodzie.

Kiedy potrzebujesz reaktywować swoją mascarę na szybko. Możesz wsadzić opakowanie do gorącej wody. Ciepło sprawi, że produkt nie będzie już tak gęsty i będzie nadawał się do malowania. Ten sposób pomoże tylko na chwilę, ale świetnie sprawdzi się przed wielkim wyjściem.

Zobacz również:

Sponsorowane
  • Źródła:
  • www.o2.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • g-stockstudio, Getty Images

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane