w

Wystarczy 4 zł, aby cieszyć się prostymi włosami jak z najlepszego salonu fryzjerskiego.

pixelshot

Większość kobiet marzy o prostych, wygładzonych włosach. Na co dzień stosujemy prostownicę lub udajemy się do fryzjera, aby uzyskać efekt na dłużej. W salonie popularnym zabiegiem jest keratynowe prostowanie. Zabieg daje świetne efekty, ale jest też drogi. My mamy dla was o wiele tańszy sposób.

Aby uzyskać efekt wygładzonych włosów, wystarczy sięgnąć po… mąkę ziemniaczaną. Mąka ziemniaczana na co dzień stosowana jest w kuchni do przygotowywania potraw i zagęszczania np. sosów. Mało kto wie, że jest to również świetny środek stylizujący.

Sponsorowane

Co mówisz zrobić aby przygotować tanią i domową maseczkę?

Łyżkę mąki ziemniaczanej należy dokładnie rozpuścić w zimnej wodzie i dodać do 3 litrów zagotowanej wody. Kiedy mieszanka wystygnie należy ją dokładnie rozprowadzić na włosach, pasmo po paśmie, a całość zabezpieczyć folią spożywczą. Po pół godziny produkt należy kilkakrotnie wypłukać letnią wodą. Zabieg należy powtarzać co około 3 tygodnie.

Sponsorowane

Możesz dodać mąkę ziemniaczaną do gotowej maseczki.

Jeżeli nie masz czasu aby przygotować mieszankę od podstaw. Możesz znacznie przyspieszyć proces dodając łyżkę mąki ziemniaczanej do gotowej maseczki, którą stosujesz na co dzień. W ten sposób szybko osiągniesz efekt prostych i wygładzonych włosów i nie będziesz musiała używać prostownicy.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane