w

Jak pozbyć się zmarszczek wokół ust? Poznaj domowy patent.

karelnoppe, Getty Images

Nieestetyczne zmarszczki i bruzdy wokół ust tworzą się wraz z wiekiem i są wynikiem dużej ruchliwości twarzy w tym obrębie. W wieku 25 lat zaczynamy dostrzegać pierwsze zmiany. Im większa ekspresja mimiczna tym zmarszczek jest więcej.

Skorzystaj z domowych sposobów naszych babć.

Sponsorowane

W sklepach pojawia się coraz więcej produktów określanych mianem magicznych eliksirów piękności. Jednak wcale nie musimy sięgać po kolejne doskonałe kosmetyki, których skład ciężko jest rozszyfrować. Warto za radą naszych babć korzystać z tego co daje natura. I tak jest i w tym przypadku.

Źródło: yipengge, Getty Images Signature

Maseczka z jajka najlepsza na zmarszczki.

Sponsorowane

Zwykłe jajko ma cudne właściwości ujędrniające i napinające skórę. Zawiera potas i jest źródłem elastyny, kolagenu i albuminy, których poziom w skórze maleje wraz z wiekiem. Do wykonania maseczki potrzebujesz zarówno białka jak i żółtka. Wystarczy, że obydwa składniki połączysz dokładnie ze sobą i nałożysz na skórę w okolicach ust na około 15 minut. Po tym czasie maseczkę można spłukać i nałożyć ulubiony krem rozmasowując najbardziej narażone partie. Zabieg najlepiej powtarzać codziennie lub co drugi dzień.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane