w

Dobór podkładu nie musi być trudny? Wizażystka radzi.

Valua Vitaly

Makijaż powinien być trwały i dostosowany do urody. Wiele Polek ma problem z doborem odcienia podkładu do koloru cery. Poza dobrze trafionym kolorem należy pomyśleć również o odpowiednich właściwościach kosmetyku. Na szczęście w Internecie wiele wizażystek umieszcza porady dotyczące doboru kosmetyków. Podsuwamy jedną z nich.

Podkład ma za zadanie ujednolić koloryt skóry, a także zakryć niedoskonałości. Dobrze dobrany podkład jest przyjacielem każdej kobiety. Powinien wyglądać naturalnie i wyglądać jak druga skóra. Co zrobić aby dobrze go dobrać?

Sponsorowane

Sprawdzaj podkład w okolicach szyi.

Wizażystka Natalia Procajło radzi aby zawsze dobierać podkład w świetle dziennym. Sztuczne światło drogeryjne sprawia, że kolory wyglądają zupełnie inaczej niż w rzeczywistości. Jeśli jednak nie masz możliwości przetestowania kosmetyku w domu, warto będąc w drogerii nałożyć kropki różnych podkładów w okolicach szyi. Im bardziej zbliżony odcień uda nam się znaleźć, tym podkład będzie wyglądał bardziej naturalnie.

Sponsorowane

Zwróć uwagą na oznaczenie literowe na kosmetyku.

Natalia znana na Instagramie jako promaluje w swoich filmikach podpowiada jeszcze jeden ważny trik, który pozwoli dobrać odpowiednią tonację kosmetyku. Według wizażystki warto spojrzeć na swoje żyły na nadgarstku. Jeśli ich kolor wpada w zieleń prawdopodobnie masz ciepłą karnację, jeśli w fiolet masz chłodną karnację. Kupując podkład warto kierować się oznaczeniem literowym, które często znajduje się na kosmetyku:

  • C- odpowiedni dla chłodnej karnacji
  • W- odpowiedni dla ciepłej karnacji
  • N- odpowiedni dla neutralnej karnacji
Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane