w

Białe zęby i piękny uśmiech. Koniecznie wypróbuj produkt za niecałe 2 zł.

RyanKing999

Piękne, zdrowe i białe zęby są marzeniem każdego z nas. Stosujemy pasty wybielające, ale efekt jest daleki od zamierzonego. Część z nas korzysta z drogich zabiegów wybielających, ale nie są one na każdą kieszeń. My przychodzimy z tanim środkiem, który być może masz w swojej kuchni.

Nie wyrzucaj…wykorzystaj!

Sponsorowane

Spożywanie dużej ilości kawy, herbaty i palenie papierosów sprawiają, że nasze zęby nie są idealne białe. Możesz przywrócić ich dawny blask, stosując produkt, który najczęściej wyrzucasz do kosza. O czym mowa? Oczywiście chodzi o skórkę do banana.

Wybielające właściwości skórki od banana.

Sponsorowane

Ten niepozorny produkt, zawiera w sobie mnóstwo żelaza, potasu, cynku, magnezu, selenu, które działają wybielająco. Nie dość, że banan jest tani, to poza świetnym wpływem na nasze zdrowie, pięknie oczyści też zęby. Wystarczy, że wewnętrzną częścią skórki potrzesz swoje zęby przez około 2 minuty. Powtarzaj ten krok przynajmniej dwa razy dziennie, a po miesiącu powinieneś zauważyć różnicę. Efekt nie będzie tak spektakularny jak po zabiegu wybielania, ale zęby powinny rozjaśnić się o kilka tonów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane