w ,

Chcesz rozmawiać za pomocą komunikatora Messenger? Musisz mieć konto na Facebooku. Nadchodzą duże zmiany.

ymgerman, Getty Images Signature

Za pomocą Messengera możemy komunikować się ze znajomymi na Facebooku. Komunikator kiedyś był częścią FB, ale z czasem stał się oddzielną aplikacją. To jednak już niedługo ma się zmienić.

Facebook walczy o użytkowników.

Sponsorowane

Facebook próbuje odzyskać utraconych użytkowników. Jednym z pomysłów specjalistów jest wciągnięcie komunikatora pod portal społecznościowy. Od 2019 Messenger był oddzielnym tworem, niezależnym od Fb. To ma się teraz zmienić. Nowe przepisy będą wiązały się z koniecznością założenia konta na FB.

Na ten moment trwają prace testowe, a zmiany nie zostały jeszcze wprowadzone. Facebook z reguły informuje użytkowników o wprowadzanych zmianach wydając specjalne komunikaty, tak będzie i tym razem. W momencie opublikowania oficjalnego oświadczenia, dotychczasowa aplikacja Messenger będzie mogła zostać usunięta z telefonu. Pamiętaj o tym, że usuwając Messenger nie usuwasz tym samym portalu FB.

Sponsorowane

Jak usunąć Messenger z telefonu:

  • w przypadku systemu Android, należy przytrzymać dłużej ikonkę komunikatora i wybrać opcję usuń lub odinstaluj.
  • w przypadku systemy iOS należy na ekranie głównym przytrzymać ikonkę Messengera, a następnie przyciskiem „X” znajdującym się w lewym górnym rogu potwierdzić usunięcie komunikatora.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane