w , ,

Znalazłeś w swojej skrzynce pocztowej bon na paliwo? Wykorzystaj go na stacji Orlen. To nie jest żart!

Minerva Studio

60 zł, 120 zł… Znalazłeś w swojej skrzynce pocztowej bon na paliwo – na zakup diesla czy benzyny? Pewnie od razu pomyślałeś, że to jakiś żart? Nie, to oryginalna karta, którą możesz zapłacić na stacjach Orlen w całej Polsce.

Dokładnie sprawdzaj skrzynkę pocztową – bon na paliwo

Sponsorowane

Ta specjalna akcja nie jest zorganizowana przez Orlen, a wiąże się z zakupem opon Michelin. Bony na paliwo są dedykowane osobom, które w ostatnim czasie zakupiły pełny komplet opon Michelin. Francuski koncern w ten sposób chce zwiększyć swoją sprzedaż. Ma ona również zwiększyć świadomość kierowców, którzy w oponach powinni stawiać na jak najlepszą jakość, która daje poczucie bezpieczeństwa. Producent wspomnianych opon przedstawia korzyści wśród których wymieniane są: mniejsze zużycie paliwa, technologia EverGrip, dzięki której opony posłużą nam znaczniej dłużej i wysoki standard bezpieczeństwa.

Zakupiłeś opony Michelin poczekaj 10-12 tygodni na bon zakupowy

Sponsorowane

Osoba, która zakupi opony Michelin może spodziewać się przysłanej pocztą karty na zakup paliwa. To jaka kwota zostanie nam przyznana zależy od wielu czynników i jest opisana w regulaminie akcji. Ważna informacja jest taka, że bon dotrze do nas pocztą dopiero po 10-12 tygodniach od zakupu, aby uniknąć sytuacji, że ktoś zakupi opony i zaraz po uzyskaniu bonu je zwróci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane