w

Policja ujawniła nagrania z UFO. Świadkowie mówią o „Istotach z wielkimi oczami”

UFO w Las Vegas? Sieć obiegło nagranie udostępnione przez policję w USA, na którym widać niezidentyfikowany obiekt. Część mieszkańców potwierdziła, że widziała podejrzane istoty… Czy amerykański rząd coś ukrywa, czy to nagranie zostało stworzone z pomocą sztucznej inteligencji?

Nagranie, które w ostatnim czasie obiegło Internet pochodzi z kamery policyjnej. Niezidentyfikowany obiekt był widziany nocą w Los Vegas. Wiele osób potwierdziło, że widziało istoty, które na pewno nie były ludźmi, miały duże oczy i około 2,5 m wzrostu. Przerażeni mieszkańcy mieli widzieć kosmitów na swoich prywatnych posesjach:

Sponsorowane

„Mają wielkie oczy, nie potrafię tego wyjaśnić. Wielkie oczy i wielkie usta. Błyszczące, wielkie oczy. Nie są ludźmi. Na 100 proc. nie są ludźmi”

mówił jeden ze świadków

UFO w Las Vegas. Pentagon przygotowuje specjalne procedury na wypadek spotkania z pozaziemską cywilizacją

Sponsorowane

W dniu, kiedy statek widziany był na niebie, policja odebrała masę zgłoszeń od zaniepokojonych mieszkańców. Szybko okazało się, że obiektów było więcej i były widziane w promieniu 150 kilometrów. Również część z policjantów potwierdziła, że widziała na niebie 'obiekty przypominające spadające gwiazdy’.

„Jak podaje New York Post, kamera funkcjonariusza z Vegas zarejestrowała tajemniczy obiekt około godziny 23:50 pod koniec kwietnia. Według American Meteor Society jego błysk był widoczny aż w Utah i Kalifornii”

poinformował Polsat News

W całym zdarzeniu musi być cień prawdy, gdyż amerykańskie służby coraz częściej wspominają o kosmitach i UFO, a rząd amerykański przygotowuje specjalne procedury dotyczące spotkania z pozaziemską cywilizacją. W Polsce również dużo spekuluje się odnośnie UFO.

#WATCH: A Las Vegas Police Department officer's bodycam captures an UFO falling from the sky before a family reports 8-10 feet tall 'aliens' in their backyard.Your thoughts?Video 8 News Now#ufo #ufosighting #lasvegasufo #lasvegas

Posted by Todd Kunz on Thursday, June 8, 2023
Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane