w

Trwa burza wokół książki „Spare”: Król Karol wyrzuca Harry’ego i Meghan z ich brytyjskiego domu.

Wikimedia Commons

„Spare” to książka spisana przez księcia Harry’ego, która w styczniu ujrzała światło dzienne. Echa tej publikacji nie milkną. Harry zdradza w niej bowiem wiele sekretów życia rodziny królewskiej.

Czy „Spare” to ostateczne pożegnanie Harry’ego z Wielką Brytanią?

Sponsorowane

Efektem publikacji książki była decyzja króla Karola o wyrzuceniu Harry’ego i Meghan z ich posiadłości Frogmore Cottage. Dom był prezentem ślubnym podarowanym młodej parze przez królową Elżbietę. Jak podaje „The Sun” parze nie zostało zaproponowane żadne nowe lokum w posiadłościach rodziny królewskiej. Może to oznaczać ostateczne pożegnanie księcia z Wielką Brytanią.

W wspomnianej książce Harry nie wypowiada się przychylnie na temat brata, ani ojca. Tego pierwszego przedstawia jako brata skłonnego do przemocny, natomiast królowi Karolowi wytyka małe zainteresowanie synami, ciągłą nieobecność i porzucenie dzieci po śmierci Diany.

Sponsorowane

Czy Harry zostanie zaproszony na koronację króla Karola?

Książka stała się sensacją na całym świecie, a w szczególności w Wielkiej Brytanii gdzie rodzina królewska przedstawiana jest jako wzór do naśladowania. Publikacja wzburzyła zarówno Williama jak i króla Karola czego konsekwencją może być nie zaproszenie Harry’ego na uroczystości koronacyjne zaplanowane na 6 maja.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane