w ,

Tina Turner przed śmiercią straciła dwie najbliższe osoby.

Nie żyje legendarna artystka i gwiazda największego światowego formatu – Tina Turner. Piosenkarka odeszła w wielu 83 lat. Jej życie prywatne nigdy nie należało do łatwych, a niedługo przed śmiercią spotkały ją dwie straszne tragedie… Tina Turner miała czworo dzieci, dwóch synów pochowała.

Tina Turner od wczesnych lat rozpoczęła swoją karierę sceniczną. Ciężką pracą stanęła na szczycie, a jej płyty sprzedawały się w milionowych egzemplarzach. Jej głęboki, wspaniały głos zachwycał publiczność, a hity tj.: “What’s Love Got To Do With It”, “Addicted To Love” czy „Simply The Best” już na zawsze pozostaną w sercach fanów na całym świecie.

Sponsorowane

Tina Turner dzieci

Niestety życie prywatne gwiazdy nie układało się tak doskonale, jak jej kariera muzyczna. Za swojego życia Turner musiała zmierzyć się z utratą dwóch synów. Pierwszy z nich Ronnie Turner odszedł 8 grudnia 2022 roku w wieku 62 lat. Do tej pory nie jest znana bezpośrednia przyczyna śmierci mężczyzny. Wiadomo jedynie, że chorował na nowotwór, a przed śmiercią miał duże problemy z oddychaniem i mimo resuscytacji zmarł.

Sponsorowane

Drugi syn Tiny Turner popełnił samobójstwo w 2018 roku. Starszy syn Raymond Craig został znaleziony w swoim domu w Kalifornii. To wydarzenie załamało artystkę, która długo nie komentowała sytuacji. Kiedy już zdecydowała się zabrać głos, tak mówiła o jego samobójstwie:

„Wciąż nie wiem, co doprowadziło go na skraj. Był zakochany. Mówił, że nigdy nie kochał tak żadnej kobiety. Urządził dla niej mieszkanie, które kiedyś mu kupiłam. Dostał nową pracę w nieruchomościach w Kalifornii, którą lubił (…) Myślę, że na jego decyzję miała wpływ samotność, ale kiedy doszukuję się w tym prawdy, zastanawiam się, dlaczego nie zadzwonił do swojej dziewczyny, która ciągnęła go do góry? Był introwertykiem. Naprawdę, Craig był bardzo nieśmiały. Nasze ostatnie rozmowy były zupełnie inne, ale zrozumiałam to dopiero po jego samobójstwie”

mówiła Turner

Tina adoptowała również dwójkę dzieci byłego męża, Ike Turnera. Mowa o Ike Turnerze Juniorze oraz Michaelu Turnerze.

Poważna choroba artystki

Sponsorowane

Sama Turner również mierzyła się z chorobami: przeszła udar mózgu, przeszczep nerki i chorowała na nowotwór jelita grubego. Miała również za sobą nieudaną próbę samobójczą. Zmarła 24 maja 2023 roku.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane