w

Ma 79 lat i po raz siódmy został ojcem. Znany aktor zaskoczył fanów

Robert De Niro ma już 79 lat. Słynny aktor znany z wielu produkcji, takich jak „Ojciec chrzestny”, „Taksówkarz”, czy „Misja”. Ogłosił niedawno szczęśliwą nowinę. De Niro poinformował w mediach, że po raz siódmy został ojcem.

Robert De Niro jest znanym na całym świecie aktorem. Jego kreacje aktorskie zachwycały i zachwycają nadal, a sam De Niro ma na swoim koncie już dwa Oscary. Aktor mimo podeszłego wieku wciąż jest aktywny zawodowo. Gorzej układają się jego relacje miłosne. Robert De Niro miał już dwie żony, a każda z nich urodziła mu dwójkę dzieci. Pierwsza żona Diahnne Abbott urodziła mu córkę Drenę i syna Raphaela. Natomiast druga żona, Grace Hightower, syna Elliota i córkę Helen. Aktor ma za sobą jeszcze jeden niezalegalizowany związek z którego ma bliźniaki: Aarona i Juliana. W jednym z ostatnich wywiadów aktor poinformował, że jego rodzina znów się powiększyła.

Sponsorowane

Robert De Niro został ojcem. Aktor ma 79 lat

Szczęśliwą nowinę przekazał program ET Canada. To właśnie w nim Robert De Niro promował nowy film ze swoim udziałem: „Wszystko o moim starym”. W trakcie wywiadu świeżo upieczony tata poinformował, że po raz siódmy został ojcem, ale nie zdradził ani płci dziecka, ani jego imienia. Aktor nie ujawnił również, kto jest matką dziecka. Trzeba przyznać, że życie miłosne De Niro mimo wieku wciąż jest wyjątkowo bogate.

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane