w

Przełom w sprawie zaginięcia Madeleine McCann. Policja odnalazła kryjówkę

Poszukiwania Madeleine McCann trwają od 16 lat. Głównym podejrzanym w sprawie jest Chrystian Brueckner. Kilka dni temu poinformowano, że udało się odkryć miejsce, w którym podejrzany spędzał czas. Czy w związku z tym nastąpi przełom w sprawie Madeleine?

Madeleine McCann zaginęła podczas pobytu w Portugalii w 2007 roku. Dziewczynka została uprowadzona z hotelu pod nieobecność rodziców, którzy w tym czasie spędzali czas na kolacji z przyjaciółmi. Jak wynikało z ich zeznań, Madeleine była w pokoju z rodzeństwem, a oni sami co jakiś czas kontrolowali, co dzieje się pod ich nieobecność. Podczas jednej z takich kontroli zauważyli, że łóżeczko dziewczynki jest puste, a okno otwarte. Głównym podejrzanym w sprawie został niemiecki pedofil i gwałciciel Christian Brueckner. Obecnie policja natrafiła na trop jednej z jego kryjówek.

Sponsorowane

Przełom w sprawie Madeleine McCann. Policja bada ślady

Chrystian Brueckner w okresie zaginięcia Madeleine przebywał w rejonie Algarve, gdzie dziewczynka była widziana po raz ostatni. Brytyjscy emeryci Ralf i Anna znaleźli miejsce, które przypominało grób Madeleine. Na usypanych kamieniach ktoś położył białe lilie i zdjęcie dziewczynki. Z tego powodu niemiecka policja przeszukała teren w okolicy tamy rzeki Arade, które Brueckner określał swoim „małym rajem”. Pod koniec maja odnaleziono również obóz pedofila, w którym znajdował się stół i krzesła. Całość otaczał krąg z kamieni. Policja odnalazła zdjęcia mężczyzny wykonane w tym prowizorycznym obozie, do którego podobno przyjeżdżał kamperem. Jedna z osób, która znała Bruecknera zdradziła, że mężczyzna przyjeżdżał często w to miejsce, gdzie lubił się kąpać i wypijać duże ilości piwa:

Sponsorowane

„To było jego szczególne miejsce, o którym powiedział, że lubił przychodzić, aby się oczyścić. Nie wiem, co tam robił, ponieważ był bardzo skryty”

mówiła jedna ze świadków

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane