w

Jeden z pasażerów Titana wcale nie chciał być w łodzi… Zrobił to tylko z jednego powodu.

Źródło: Facebook

Katastrofa, która wydarzyła się na Oceanie Atlantyckim poruszyła cały świat. Pięciu śmiałków zapłaciło olbrzymie pieniądze, by przez osiem dni móc podziwiać wrak Titanica. Niestety już nigdy nie wypłynęli na powierzchnię. Okazuje się, że nie każdy marzył o tej wyprawie. Jeden z członków ekipy nie chciał płynąć Titanem i panicznie bał się zanurzenia w Oceanie. Zrobił to tylko z jednego powodu…

Chcieli zobaczyć wrak Titanica, chcieli aby było o nich głośno… Nie spodziewali się, że cały świat pozna ich nazwiska. Pięciu milionerów zapłaciło 250 tys. dolarów, aby przez osiem dni móc być bliżej wraku słynnego Titanica. Niestety niedługo po zanurzeniu doszło do katastrofalnej implozji, która rozerwała łódź podwodną na drobne części. Nikt nie przeżył… Szybko wyszło na jaw, że jeden z pasażerów, wcale nie był zachwycony wyprawą na dno oceanu, a zrobił to dla swojego ojca.

Sponsorowane

Nie chciał płynąć Titanem… Jego ciotka ujawniła całą prawdę.

19-letni Suleman Dawood znalazł się na pokładzie łodzi za namową swojego ojca- Shahzada Dawooda. Mężczyźni należeli do jednej z najbogatszych pakistańskich rodzin. W życiu mogli mieć wszystko… Dziś ciotka 19-latka wyznaje, że chłopak mógł nadal żyć. Azmeh Dawood w wywiadzie dla NBC News wyznała, że Suleman wcale nie chciał oglądać wraku Titanica, a na samą myśl o wyprawie był „przerażony”. Siostra Shahzada zdradziła, że jej bratanek wsiadł na pokład Titana, aby zrobić przyjemność ojcu i być przy nim, gdy ten będzie realizował swoje największe marzenie. Shahzada miał „mieć obsesję na punkcie Titanica”. Według ciotki chłopca miał to być 'prezent’ dla taty z okazji zbliżającego się Dnia Ojca. Biorąc pod uwagę to co wydarzyło się na Atlantyku jej słowa wywołują ciarki na ciele.

Sponsorowane

Inaliallahe wa ina ellahe rajeoon Shahzada Dawood bhai you will be missed. A philosopher, adventurer, explorer and a…

Posted by Zaid Yousufzai on Thursday, June 22, 2023

Zobacz również:

Sponsorowane
  • Źródła:
  • goniec.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane