w

Meghan jest wściekła na Harrego. Co zrobi Książe w związku z koronacją ojca?

Źródło: screen colunaclaudiameireles/ Instagram

Wielkimi krokami zbliża się koronacja Króla Karola. W związku z tym pojawiają się domysły kto zostanie zaproszony na tą wielką uroczystość. Najwięcej zainteresowania budzi oczywiście Książe Harry i Meghan Markle. Wiemy, że Harry dostał zaproszenie, jednak Meghan zabraknie na koronacji. Dlaczego?

Jak poinformował „The Mirror” książe Harry weźmie udział w obrzędach koronacyjnych, jednak pojawi się w Wielkiej Brytanii bez swojej małżonki. Według News Chris Ship to duży sukces, że mężczyzna został zaproszony. Nie było to wcale takie oczywiste. Biorąc pod uwagę jego ostatnie przeciwstawienie się rodzinie i zdradzenie wielu sekretów z życia rodziny królewskiej nikogo nie zdziwiłaby jego nieobecność.

Sponsorowane

„Wizyta Harrego to i tak duży sukces”- podsumowała prasa brytyjska.

Przypomnijmy, że wraz z pojawieniem się Meghan, Książe zaczął otwarcie mówić o swoim dotychczasowym życiu, co w tej rodzinie jest niedopuszczalne. Książe udzielił wywiadu dla Oprah, wydał biograficzną książkę i wziął udział w dokumentalnym serialu Netflixa. Nie zabrakło ostrych słów, żalu, a także krytycznej oceny dworu.

„Biorąc pod uwagę wszystko, co zostało powiedziane do tej pory w programie Oprah, dokumentalnym serialu Netflixa i biograficznej książce, ta przelotna wizyta Harry’ego to i tak duży sukces”

podsumowano w ITV News Chris Ship
Sponsorowane

Meghan zabraknie na koronacji Króla Karola.

Meghan Markle nie będzie na koronacji Króla Karola. Powodem jej nieobecności jest list, który kobieta napisała do króla 2 lata temu, po publikacji wywiadu z Oprah Winfrey. W słynnym wywiadzie Meghan żaliła się, że ktoś z rodziny królewskiej martwił się jaki kolor skóry będzie miał nienarodzony Archie, przez co rodzinę królewską posądzono o rasizm. W słynnym liście, który wywołał burzę medialną w całej Wielkiej Brytanii Meghan odniosła się do wywiadu. Miała również podać imię osoby, która spekulowała na temat skóry jej syna i żądać wyciągnięcia konsekwencji. Kobieta miała również napisać, że przebywając na dworze królewskim czuła od strony rodziny i personelu „nieuświadomione uprzedzenia”.

Sponsorowane

Zobacz również:

  • Źródła:
  • www.o2.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: screen colunaclaudiameireles/ Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane