w ,

Klienci McDonald’s niezadowoleni z nowej polityki firmy. Na jakie zmiany musimy być przygotowani?

Pexels, pixabay

McDonald’s tak jak i inne firmy podąża za trendem eko i zmniejsza ilość plastiku w swoich opakowaniach. W związku z tym w firmie pojawią się kolejne zakazy i nowe produkty. Obecna polityka firmy nie do końca podoba się klientom sieci.

Jednym z rozwiązań jest wymiana sztućców z plastikowych na drewniane, to rozwiązanie jak na razie oceniane jest pozytywnie. Burza rozpętała się wokół kubeczków do kaw i soków.

Sponsorowane

Nowe kubki w McDonald’s.

Amerykańska gazeta Restaurant Business informuje, że popularny fast food zaprojektował nowy kubek podobny do kubka coffee-to-go. Dzięki specjalnej zakładce do ściągania i braku słomki ma on zapobiec wylewaniu się napoju ze środka. Zmiana ta ma zmniejszyć ilość odpadów i promować recykling. Pokrywki są już testowane w Ameryce.

Sponsorowane

Klienci sugerują nowe rozwiązania.

Nowe pomysły firmy nie podobają się klientom, którzy brak słomki określają jako ohydny i niehigieniczny. Założenie pokrywki na kubek wiąże się z dotykaniem jej przez pracownika. W sieci nie brakuje szyderczych komentarzy osób, którzy zastanawiają się co jest lepszego w zamienieniu plastikowej rurki na plastikowe wieczko. Padają również sugestię, że McDonalds powinien zachęcać swoich klientów do używania rurek wielokrotnego użytku, co znacznie ograniczyłoby ilość plastiku i było zdecydowanie bardziej higieniczne.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane