w

Julia Faustyna w końcu poddała się badaniom DNA. To przełom w sprawie

Julia Faustyna, czyli Polka, która twierdzi, że jest zaginioną przed laty Madeleine McCann poddała się testom DNA. Sprawa jest naprawdę głośna i rozpisują się o niej media na całym świecie. Niedługo stanie się jasne, czy 21-latka mówi prawdę, czy to wszystko to wytwór jej wyobraźni.

Polka zaginioną Madeleine McCann?

Sponsorowane

21-latka zaparcie twierdzi, że jest zaginioną w 2007 roku Madeleine. Dla przypomnienia dziewczynka zniknęła z mieszkania na parterze budynku w czasie wakacji. Spędzała je wraz z rodzicami – małżeństwem lekarzy, w ośrodku wypoczynkowym Mark Warner w miejscowości Praia da Luz w portugalskim regionie Algarve. Do zaginięcia doszło wieczorem, 3 maja. Z zeznań rodziców wynika, że zostawili córeczkę śpiącą w pokoju hotelowym około godziny 19:30 i udali się na kolację wraz z przyjaciółmi. W czasie trwania posiłku naprzemiennie chodzili do domku, aby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Gdy około godziny 22 zjawili się w pokoju, dziewczynki w nim nie było. Poszukiwania trwały latami, jednak nie przyniosły oczekiwanego efektu.

Twitter

Julia Faustyna poddała się testom DNA

Sponsorowane

Młoda kobieta zaczęła publikować w mediach społecznościowych liczne nagrania i zdjęcia, w których przedstawiała rzekome dowody, świadczące, że jest zaginioną dziewczynką. Wyjaśniała w nich również swoją domniemaną tożsamość, przedstawiała powody, dla których tak uważa. W końcu zdecydowała się na wykonanie testów DNA, które jednoznacznie potwierdzą, albo zaprzeczą jej słowom. W całej tej sytuacji wspiera ją jasnowidz i prywatna detektyw, dr Fia Johansson. To właśnie za jej sprawką Julia przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, co z resztą było jej ogromnym marzeniem. Okazuje się, że 21-latka otrzymywała liczne groźby śmierci w Polsce.

Twitter

Rodzice Julii nie towarzyszą jej w podróży. Nie chcieli również wyrazić zgody na przeprowadzenie testów DNA. Bezzmiennie uważają, że dziewczyna jest ich biologicznym dzieckiem. Pokazywali jej zdjęcia z czasów dzieciństwa. Nie rozumieją, jak ta może się ich wypierać i robić wokół siebie takie zamieszanie.

Badania DNA wszystko wyjaśnią

Sponsorowane

Nie ma wątpliwości co do tego, że badania DNA dadzą odpowiedź na nurtujące wszystkich pytanie, czy Julia Faustyna jest zaginioną Madeleine McCann. Brytyjski serws The Sun informuje, że Polka przekazała gotowe próbki do testów DNA. Wcześniej rodzice zaginionej wyrazili na to zgodę.

Jeśli wyniki wykażą, że jest Brytyjką lub pochodzi z tego obszaru, będziemy kontynuować śledztwo w sprawie Madeleine McCann – podsumowała detektyw.

Twitter

Dr Fia Johansson już wcześniej wypowiadała się w sprawie. Jej zdaniem Julia została porwana. Z jej ust padły mocne słowa.

Sponsorowane

Mamy wiele dowodów, które wskazują, że Julia została z pewnością przemycona do Polski z innego kraju przez międzynarodową grupę, zajmującą się handlem seksualnym. Wciąż prowadzimy dochodzenie, ale Julia zdecydowanie nie jest biologiczną córką swoich rodziców z Polski – podsumowała kobieta.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane