w

Para emerytów natknęła się na grób Madeleine McCann. Na miejscu pracują służby

Sprawa Madeleine wciąż jest na językach wielu ludzi z całego świata. Wszystko przez odnalezienie obozu głównego podejrzanego i wznowienie poszukiwań w rejonie Algarve. W związku z najnowszymi doniesieniami na komisariat policji ponownie zgłosiła się para, która w 2007 roku znalazła coś, co przypominało grób lub pomnik Madeleine.

Sprawa Madeleine odżyła na nowo po tym, jak portugalska policja postanowiła wznowić jej poszukiwania. Według doniesień znaleziono obóz głównego podejrzanego, a w nim wiele rzeczy, które teoretycznie mogłyby należeć do poszukiwanej Madeleine. W związku z tym w mediach ponownie pojawiła się para emerytów, którzy w 2007 roku dokonali niecodziennego odkrycia. Według relacji Ralfa i Ann w Boże Narodzenie mieli natknąć się na coś, co przypominało grób/pomnik/kapliczkę Maddie McCann. Na usypanych kamieniach staruszkowie zobaczyli świeże kwiaty i zdjęcie zaginionej dziewczynki. Według ich relacji policja zbagatelizowała to, o czym mówili, a kamienny grób Madeleine nagle zniknął.

Sponsorowane

Grób Madeleine znajdował się w miejscu, w którym wznowiono poszukiwania dziewczynki

Po 16 latach od zaginięcia Madeleine, Ralf i Anna ponownie wrócili wspomnieniami do miejsca, w którym zobaczyli 'grób’ Madeleine. Słysząc o tym, że policja przeszukuje właśnie to miejsce, o którym staruszkowie wspominali tyle lat temu, obraz grobu dziewczynki ożył w ich głowach. Dreszczyku dodaje fakt, że teraźniejsze poszukiwania Madeleine były prowadzone dokładnie w tym miejscu, w którym staruszkowie znaleźli kamienny nagrobek. Kiedy Ann się o tym dowiedziała, udzieliła wywiadu dla „The Independent”:

Sponsorowane

„Myśl o tym teraz przyprawia mnie o gęsią skórkę, ponieważ kiedy zobaczyliśmy, gdzie policja pracowała w ciągu ostatnich kilku dni, przypomniało mi się, że właśnie tam znajdował się rząd kamieni”

Przypomnijmy, że policja wznowiła śledztwo i uruchomiła przeszukanie w okolicy tamy na rzece Arade, gdzie Chrystian Brueckner bywał często widywany. Choć policja nie odnalazła zwłok, ani ubrań Madeleine, śledczy podali, że natknęli się na ”istotną poszlakę”. Jaką? Tego nie ujawniono.


Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane