w

Lekarze nie pozostawiają złudzeń. Smutne wieści na temat Celine Dion

Coraz gorsze wieści dotyczące stanu zdrowia Celine Dion płyną do nas zza oceanu. Choroba Celine Dion z każdym dniem postępuje, a rokowania nie napawają optymizmem. Według jednego z informatorów, Celine „ledwo może się poruszać”.

Celine Dion jest jedną z najbardziej znanych piosenkarek na całym świecie. To dzięki niej świat może dziś słuchać takich hitów jak: „Because You Loved Me”, „My Heart Will Go On”, czy „It’s All Coming Back to Me Now”. Artystka cierpi na bardzo rzadką chorobę, która pojawia się raz na milion przypadków. Zespół Moerscha-Woltmanna, jest zespołem sztywności uogólnionej, który prowadzi do ciężkiej niepełnosprawności, a nieleczony nawet do śmierci. Piosenkarka jest pod opieką najlepszych, światowych lekarzy, jednak mimo to choroba postępuje i niestety nie ma nią lekarstwa.

Sponsorowane

Niedawno Celine Dion odwołała swoją trasę koncertową: „Courage World Tour” za co mocno przepraszała swoich fanów. Na Instagramie pisała:

„Przykro mi, że znowu was rozczarowałam […] To nie fair wobec was, że ciągle przekładam występy, ale chociaż łamie mi to serce, najlepiej będzie, jeśli odwołamy wszystkie, dopóki nie będę naprawdę gotowa, by wrócić na scenę”

Sponsorowane

Choroba Celine Dion postępuje w szybkim tempie. Gwiazda bardzo cierpi

W ostatnim czasie media obiegła informacja o znacznym pogorszeniu stanu zdrowia artystki. Choroba Celine Dion w szybkim tempie postępuje, a rokowania nie są dobre. Według informatora „Radar Online” Celine czuje się bardzo źle, odczuwa ogromny ból i praktycznie nie może się poruszać:

„Celine odczuwa ogromny ból. Ma najlepszy zespół medyczny, jaki można kupić za pieniądze, ale sprawy nie wyglądają dobrze. Jej choroba jest nieuleczalna. I choć ciężko pracowała nad tym z lekarzami i terapeutami, po prostu nie czuje się lepiej. Szczerze mówiąc, ledwo może się poruszać”

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane