w ,

Zabójca Anastazji nie miał pojęcia, że uchwyciło ich 10 kamer. Śledczy dotarli do materiału wideo

Źródło: anastazja_pati/ Instagram, fakt.pl

Kamery z monitoringu uchwyciły Anastazję tuż przed jej śmiercią. Śledczy po zebraniu dowodów próbują odtworzyć ostatnie chwile Polki i odnaleźć zabójcę dziewczyny… lub zabójców. Czy w sprawę mogła być zamieszana zorganizowana grupa przestępcza?

W sprawie Anastazji Rubińskiej wciąż więcej jest pytań, niż odpowiedzi. Polka pochodząca z Wrocławia wyjechała do Grecji wraz ze swoim chłopakiem w celach zarobkowych. Niestety jej pobyt na wyspie Kos nie skończył się szczęśliwie. Anastazja brutalnie zamordowano, a jej ciało odnaleziono dopiero po sześciu dniach. Na ten moment zatrzymano 32-latka z Bangladeszu- Salahuddina S., który jest głównym podejrzanym w sprawie. Czy to faktycznie on jest zabójcą Polki i czy ktoś jeszcze pomagał mu w morderstwie? Grecka policja dotarła do 10 kamer, które uwieczniły ostatnie momenty z życia Polki.

Sponsorowane

Kamery uchwyciły Anastazję. Śledczy są o krok od ustalenia szczegółów jej śmierci.

32-latek z Bangladeszu usłyszał zarzut wykorzystania seksualnego oraz zabójstwa. Grecka policja zabezpieczyła nagrania z 10 kamer. Śledczy uporządkowali nagrania z monitoringu w kolejności chronologicznej. Około 22.30 jedna z kamer uwieczniła jak Anastazja z Salahuddinem jedzie na motocyklu. Czas kiedy Polka była widziana z mężczyzną, a czas kiedy mężczyzna wraca już sam dzieli około 2,5 godziny. 32-latek wrócił do domu sam około godziny 1 w nocy, miał ze sobą worki na śmieci. Prawdopodobnie były to te w których znaleziono ciało Polki. W domu przebywał zaledwie 3 minuty i ponownie wyjechał gdzieś na motocyklu. Na nagraniach nie widać, aby ktoś mu towarzyszył, więc na ten moment śledczy wykluczyli udział osób trzecich. Na jutro zaplanowano ponowne przesłuchanie 32-latka, którego ma reprezentować mecenas Atena Fountotou.

„Dane, które do tej pory udało nam się zebrać, wykluczają wspólnika. W każdym razie nie zauważyliśmy poruszania się innej osoby w pobliżu lokacji, w jakich doszło do przestępstwa i gdzie znaleziono zwłoki” informował rzecznik greckiej policji w rozmowie z telewizją MEGA.

poinformował rzecznik policji w rozmowie z telewizją MEGA
Sponsorowane

Zobacz również:

  • Źródła:
  • www.o2.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: anastazja_pati/ Instagram, fakt.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane