w

Żyła pokazał swój nowy dom, w którym mieszka z Marceliną. Mają nawet basen!

Przed Piotrem Żyłą kolejny sezon w skokach narciarskich. Wolne między zawodami skoczek spędził pracowicie, zajmując się aranżacją nowego domu. W jednym z ostatnich filmików Żyła pokazał dom od środka. Trzeba przyznać, że wnętrza urządzono bardzo stylowo.

Piotr Żyła stał się ulubieńcem widzów. Jego wesołe wypowiedzi i charakterystyczny śmiech sprawiły, że media więcej rozpisują się o jego życiu prywatnym, niż sukcesach zawodowych. A tych na koncie Piotra nie brakuje. Piotr jest w dobrej formie i ani myśli kończyć kariery, a fani już czekają na kolejny sezon i liczą, że ich ulubieniec powalczy o najwyższe trofea. Również życie prywatne skoczka układa się doskonale. Po głośnym rozstaniu z żoną, Piotr Żyła układa swoje sprawy na nowo. Skoczek związał się z młodziutką Marceliną i zdecydował się na budowę domu.

Sponsorowane

Żyła pokazał dom w Beskidzie Śląskim Ustroniu

W jedynym z ostatnich postów Piotr wrzucił filmik, który jest jednocześnie reklamą firmy, która zajęła się budową domu. Dzięki temu fani mogli zobaczyć, na jaką stylistykę postawił skoczek. Trzeba przyznać, że wnętrza prezentują się imponująco i zostały urządzone na bogato. Na filmiku widzimy nowoczesną białą kuchnię z czarnymi blatami, ogromny przedpokój ze stylową szafą, elegancką łazienkę. Całości dopełniły stylowe dodatki: lampy, skórzane kanapy i kominek. Również sama okolica jest bardzo przyjemna dla oka. Poza otaczającą dom zielenią do domu dostawiono taras i otwarty basen, w którym zakochani mogą odpoczywać latem. Teraz kiedy Piotr może już spokojnie relaksować się w swoim gniazdku, pozostaje nam jedynie czekać i życzyć samych sukcesów w nadchodzącym sezonie. Jedno jest pewne, że pozytywnego nastawienia na pewno mu nie zabraknie.

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane