w

Internauci o Karasiu: „Brak kultury i pokory!”. Włodarczyk się odgryzła

Agnieszka Włodarczyk jak prawdziwa lwica broni swojego ukochanego Roberta Karasia. Po aferze z dopingiem na sportowca wylała się fala hejtu, której aktorka już nie wytrzymała. Czy dyskusja z internautami zmieni ich podejście do triathlonisty? Czy jest to jedynie walka z wiatrakami?

W mediach zawrzało po tym, jak Robert Karaś ogłosił, że w jego organizmie wykryto niedozwolone substancje. Sportowiec początkowo odpierał zarzuty o doping, jednak ostatecznie przyznał, że nieświadomie przyjmował leki od znajomego lekarza. Niestety w wersję o nieświadomym przyjmowaniu leków trudno jest uwierzyć. Dlatego też triathlonista postanowił poddać się badaniu wariografem i udzielił obszernego wywiadu dla Kanału Sportowego.

Sponsorowane

Włodarczyk broni Roberta Karasia

Niestety i ten wywiad niewiele pomógł w oczyszczeniu swojego wizerunku. Wielu internautów zarzuciło Robertowi brak pokory i kultury, szemrane tłumaczenia i nadużywanie przekleństw. W obronie ukochanego postanowiła stanąć Agnieszka Włodarczyk, która zamieściła w sieci obszerny wpis dotyczący Roberta. Pod postem Agnieszki pojawiła się masa komentarzy, niestety w dużej mierze tych negatywnych.

Sponsorowane

„Mnie bardziej przeraża wywalone w kosmos ego plus brak pokory, niż sam ewentualny doping”


„Pani Agnieszko, ale tu nie chodzi o to, co wziął i kiedy, tylko te kiepskie tłumaczenia, że ma to w d**ie, że on się nie uważa za zawodowego sportowca. No szok. Skoro żyje tylko i wyłącznie ze sportu, to znaczy, że jest zawodowym sportowcem”

„Szacunek za szczerość, ale nie w ten sposób. (…) Źle się tego słuchało. Mimo wszystko szanuje i podziwiam. Życzę powodzenia”

„Duża lekcja dla Was. Ale wczorajszy wywiad był bardzo prymitywny ze strony Roberta, niestety, zero kultury. Każde sklejone słowo miało wplątane przekleństwo”

Sponsorowane

Na ten ostatni komentarz Włodarczyk zdecydowała się zareagować:

„Nie zgadzam się z tobą. W którym miejscu widzisz „zero kultury”? Że przeklął parę razy? Nie potrzebuję tutaj takich osób. Żegnam. Ja też przeklinam, i to jak szewc”

napisała poirytowana

Jednak nie był to jedyny komentarz, na który odpowiedziała aktorka.

„Szkoda, że ta historia ma taki finał… Życzę kolejnych, z lepszym zakończeniem” 

Sponsorowane

Na co Agnieszka odpowiedziała:

„Ta historia się jeszcze nie skończyła”

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane