w

Miażdżący komentarz Bednarka po przegranym meczu z Mołdawią. Nie gryzł się w język

To nie był dobry mecz polskiej reprezentacji. Polacy przegrali wczoraj z Mołdawią 2:3. Poza ogromną kompromitacją pozostaje pytanie czy biało-czerwoni mogą mieć nadzieję na wyjście z grupy? Patrząc na tabela eliminacyjną szanse Polski na Euro2024 nie są zbyt duże…

Wczoraj Polacy zmierzyli się z Mołdawią na stadionie w Kiszyniowie. Niestety po pierwszej w miarę dobrej połowie w której nasi reprezentanci strzelili dwa gole, nastąpiła druga część spotkania, w której wydarzył się prawdziwy dramat. Po przerwie zobaczyliśmy pełną walki reprezentację Mołdawii i Polaków, którzy popełniali niewytłumaczalne błędy. Przeciwnicy szybko wykorzystali słabość naszych zawodników i w drugiej połowie Szczęsny musiał trzykrotnie wyciągać piłkę z bramki.

Sponsorowane

Komentarz jednego z polskich zawodników

Jan Bednarek jest jednym z zawodników polskiej reprezentacji. Po przegranej we wczorajszym meczu z Mołdawią został poproszony o komentarz. Piłkarz nie przebierał w słowach. Tak skomentował radykalną przemianę między pierwszą a drugą połową.

Sponsorowane

„Chcieliśmy tę połowę zagrać „na stojąco”. Myśleliśmy, że ten mecz dogra  się sam do końca, że zostało 45 minut i pojedziemy na wakacje. To pokazało, że przeciwnik był głodny zwycięstwa i potrafił strzelić trzy gole, co jest nie do zaakceptowania. Każdy z nas musi spojrzeć w lustro. Musimy porozmawiać między sobą i powiedzieć sobie kilka gorzkich słów i teraz trzeba pokazać reakcję. Kolejny raz trzeba pokazać reakcję i to jest tylko i wyłącznie nasza wina, bo tak jak zareagowaliśmy po meczu z Czechami, z Albanią był już dobry mecz, potem wygraliśmy z Niemcami i teraz znowu wracamy do punktu wyjścia. Robimy krok do przodu i dwa w tył”

Szanse Polski na Euro 2024? Będzie ciężko…

To był mecz, w którym Polska była zdecydowanym faworytem. Biało-czerwoni wyszli na murawę, aby odrobić straty i zbliżyć się do Czechów. Stało się zupełnie inaczej. Co więcej, teraz to Albania zajmuje drugie miejsce w grupie, a Mołdawia swoim zwycięstwem wskoczyła na trzecie miejsce. Polacy są za podium, a ich sytuacja w grupie eliminacyjnej do Mistrzostw Europy jest bardzo zła.

Sponsorowane

Tabela Euro 2024

Jak dokładnie przedstawia się tabela grupy, w której znajduje się polska reprezentacja? Na pierwszym miejscu są Czesi z siedmioma punktami, na drugim Albania z sześcioma punktami, a na trzecim nasi wczorajsi rywale, z pięcioma punktami. Biało – czerwoni są na miejscu czwartym i ze swoimi trzema punktami wyprzedzają jedynie Wyspy Owcze. Nie tak miało to wyglądać na tym etapie. Niestety teraz Polakom pozostała walka jedynie o drugie miejsce. O tym, czy uda się je zdobyć, przekonamy się dopiero po wakacjach. Kolejny mecz do Euro 2024 odbędzie się 7 września.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane