w

Adam Małysz zmaga się z chorobą. Niepokojące informacje o stanie zdrowia byłego skoczka

Adama Małysza nie trzeba nikomu przedstawiać. To nazwisko jest znane nawet osobom, które nie interesują się skokami narciarskimi. W ostatnim czasie pojawiły się spekulacje na temat zdrowia naszego mistrza. Sam zainteresowany potwierdził, że boryka się z chorobą. Co takiego mu dolega i jaki jest obecny stan zdrowia Adama Małysza?

Adam Małysz po zakończeniu kariery w skokach narciarskich został prezesem PZN-u. Przed objęciem tego urzędu pełnił funkcję dyrektora do spraw skoków narciarskich i kombinacji norweskiej. Po tym jak Małysz nie pojawił się na finale Pucharu Świata w Planicy zaczęły pojawiać się informacje na temat złego stanu zdrowia polskiego skoczka. Biorąc pod uwagę fakt, że spekulacji było coraz więcej, do sprawy odniósł się sam zainteresowany. Adam Małysz potwierdził, że faktycznie zmagał się z chorobą.

Sponsorowane

Stan zdrowia Adama Małysza. Prezes PZN-u potwierdził krążące w sieci plotki

Małysz przyznał, że wraz z nową funkcją przybyło mu obowiązków, ale także stresu, a doba stała się dla niego stanowczo za krótka. W rozmowie z „Przeglądem sportowym” prezes PZN-u potwierdził krążące w sieci spekulacje. Przyznał, że faktycznie jest pod opieką lekarzy oraz wykonuje zalecone badania. Dodał jednocześnie, że woli nie mówić publicznie o swoich problemach zdrowotnych. Adam przyznał jedynie, że jego problemy są związane z szybkim tempem życia oraz stresem, który towarzyszy mu podczas wykonywania obowiązków:

Sponsorowane

„Cóż, miałem problemy zdrowotne i cały czas jestem w trakcie badań, ale nie chcę o tym mówić publicznie

No tak… Dzisiaj świat kręci się wokół nerwów i emocji. To ma wpływ na ludzi (…) Wiem, że sobie poradzę, ale to kosztuje sporo stresu i to się odbija na zdrowiu”

przyznał Małysz w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane