w

Sąsiedzi Kubackich modlą się o Martę. „Całym sercem mu współczujemy”

O tym, że Dawid Kubacki przeżywa właśnie trudne chwile wie już nie tylko cała Polska, ale również cały świat. Sąsiedzi Kubackich są wstrząśnięci zaistniałą sytuacją. Trzymają mocno kciuki, aby Marta szybko wyzdrowiała i wróciła do domu. „Bardzo się ludzie przejęli. Wszyscy się modlą za jego rodzinę” — przekazała serwisowi Fakt pani Grażyna, która prowadzi sklep w Groniu, wsi obok Gronkowa.

Marta Kubacka w szpitalu w stanie ciężkim

Sponsorowane

W miniony poniedziałek Dawid opublikował na Instagramie druzgocący wpis. Poinformował w nim, że jego żona, Marta, trafiła do szpitala w powodów kardiologicznych. Przyjęto ją w niedzielę rano na oddział kardiologiczny w placówce w Zabrzu. Opiekują się nią specjaliści.

Jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła.

Instagram
Sponsorowane

Słowa otuchy i wsparcia napływają z każdej strony. Nie tylko rodzina, przyjaciele czy bliscy są w tych trudnych chwilach opoką dla rodziny. Również fani i kibice wykazują się otwartym sercem. Na profilach w mediach społecznościowych Marti i Dawida pojawiła się cała masa pokrzepiających komentarzy. Cała Polska modli się, aby żona skoczka wróciła do zdrowia.

View this post on Instagram

A post shared by Marta Kubacka (@_marta_ku_)

Sponsorowane

Sąsiedzi Kubackich służą pomocą

Dramat rodziny Kubackich nie jest również obojętny sąsiadom z ich rodzinnej miejscowości, Gronkowa i pobliskiego Gronia.

Bardzo się ludzie przejęli. Wszyscy mu współczujemy. Niedawno dziecko im się urodziło i byli tacy szczęśliwi. Każdy się zastanawia, co to będzie. Taka tragedia go spotkała. Pojawiają się domysły, rozmowy skąd to się wzięło? Młoda zdrowa kobieta… — powiedziała serwisowi Fakt pani Grażyna, która prowadzi sklep w miejscowości sąsiadującej.

Mieszkańcy są poruszeni. Wszyscy modlą się za Martę. Starają się choćby myślami wspierać rodzinę. Każdy pragnie, aby Marta wróciła do domu do swojego męża i do swoich córeczek.

Widujemy się głównie przy kościele. Bardzo sympatyczna rodzina. Wszyscy go lubią, za ten jego uśmiech i swoje zachowanie. Całym sercem mu współczujemy.

Sponsorowane

My również przyłączamy się do życzeń. Nieco nowych informacji na temat żony Dawida Kubackiego przekazał w jednym z wywiadów Adam Małysz.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane