w

Niesamowity prezent dla Dawida i Marty Kubackich. Coś pięknego!

Na piękny gest zdecydowali się przyjaciele Dawida Kubackiego. Polscy skoczkowie pokazali solidarność z nieobecnym Dawidem. Oryginalny pomysł skoczków narciarskich spodobał się pozostałym ekipom, które dołączyły do tworzenia pamiątkowej tablicy. To niesamowity prezent dla Marty i Dawida.

Wszyscy wiedzą o tym, że Dawid przechodzi ostatnio ciężkie momenty w życiu. Rezygnacja z dalszego udziału w konkursach Pucharu Świata i choroba ukochanej żony sprawiły, że życie skoczka wywróciło się do góry nogami. Przypomnijmy, że skoczek zrezygnował z dalszego udziału w zawodach z powodu choroby żony. Marta Kubacka trafiła do szpitala z przyczyn kardiologicznych i jej stan był krytyczny. Żona Kubackiego przebywa obecnie w szpitalu w Zabrzu, a jej stan zdrowia się poprawił. Marta i Dawid są małżeństwem od 5 lat.

Sponsorowane

Serca dla Dawida i Marty po konkursie w Lahti

Dawida wspierają kibice na całym świecie. Również koledzy z drużyny starają się pokazać solidarność z Dawidem. Po zdobyciu brązowego medalu w Lahti zadedykowali swój występ koledze, a także złożyli swoje dłonie w kształt serca przekazując tym samym, że są nie tylko kolegami z drużyny, ale traktują się jak najbliższych członków rodziny.

Sponsorowane

Oryginalny pomysł skoczków narciarskich, o którym mówi cały świat

Kolejnym obrazem solidarności z Dawidem był konkurs w Planicy. Po zawodach wszystkie występujące drużyny przygotowały stanowiska z napojami i przekąskami. Ale tylko jedno ze stoisk przyciągnęło szczególną uwagę mediów. Było to polskie stanowisko, na którym skoczkowie zamieścili specjalną tablicę. Na wspomnianej tablicy znalazły się pozdrowienia dla Marty i Dawida. Pomysł z pamiątkową tablicą tak spodobał się pozostałym skoczkom, że w kilka chwil została zapełniona podpisami i autografami zawodników i trenerów:

„Kochana Marto! Szybkiego powrotu do zdrowia! Get well soon! Gute Besserung! Twoja narciarska rodzina – widniał napis na różowej tablicy”

Sponsorowane

Prezent dla Marty i Dawida

Okazało się że pomysłodawcą całej akcji był sponsor Kubackiego, a do akcji przyłączyli się skoczkowie wszystkich ekip. Pamiątkowa tablica ma trafić w ręce Marty Kubackiej. Skoczkowie często podkreślają, że w drużynie czują się jak w jednej wielkiej rodzinie i tym gestem właśnie to udowodnili. 

„Pomysł zrodził się od Mannera, są to nasi bliscy koledzy. No i tak spontanicznie postanowiliśmy zebrać wszystkie podpisy: wszyscy skoczkowie, cała nasza kadra trenerska i generalnie każdy, kto był na skoczni to się podpisał”.

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane