w

Na pogrzebie Kacpra zagrano dwie piosenki. Jedna z nich zaskoczyła zgromadzonych na cmentarzu.

Kacper Tekieli został pochowany wczoraj na Cmentarzu Oliwskim w Gdańsku. Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się o 14.30, jednak już godzinę wcześniej urna z prochami mężczyzny została wystawiona w kaplicy. Pogrzeb Tekieli pełen był symboli. Nawet piosenki na pogrzebie Kacpra Tekieli były wyjątkowe.

Pogrzeb słynnego wspinacza przyciągnął tłumy. Jako, że uroczystość miała charakter świecki nie zabrakło na niej przemówień przyjaciół i rodziny. Jedną z osób, która pożegnała Kacpra, była oczywiście jego żona Justyna. Przemówienie Kowalczyk sprawiło, że łzy same cisnęły się do oczu. Mistrzyni olimpijska wspomniała o tym, że Kacper zawsze musiał czuć się spełniony i że cieszy się z tego, że mogła towarzyszyć mu w realizacji swoich marzeń:

Sponsorowane

„Jeszcze kilka dni przed przyszedł do domu spełniony. Nawet gdy robił wszystkie karkołomne rzeczy, to cele musiały być spełnione (…) . Jestem szczęściarą, że mogłam mu towarzyszyć w tym wszystkim i być obok niego. Miałam czas się z nim pożegnać.”

mówiła Justyna

Na zakończenie dodała:

„Będziemy żyć, tak jak nauczył nas Kacper. Będziemy jeździć i zdobywać świat. Hugo miał cudownego tatę”

Sponsorowane

Nietypowe piosenki na pogrzebie Kacpra Tekieli.

Na pogrzebie nie zabrakło również wielu symboli. Urna z prochami stanęła na ułożonym kamiennym kopczyku, charakterystycznym dla ludzi, których oddali życie w górach. Na tabliczce pogrzebowej oprócz imienia i nazwiska umieszczono instagramowy wpis Justyny: „Był najcudowniejszy”, a na cmentarzu zagrano dwie piosenki. Jedną z nich był utwór Krystyny Prońko „Jesteś lekiem na całe zło”, a drugim… Drugi utwór zaskoczył żałobników. Z głośników popłynęła melodia „Dziub dziub” zespołu Fasolki. Można tylko przypuszczać, że było to pożegnanie synka z tatą.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane