w ,

Tak mieszka Piotrek Żyła. Nowy dom skoczka narciarskiego zaskakuje ciekawymi rozwiązaniami

Uwielbiany przez kibiców Piotrek Żyła wiedzie szczęśliwe życie u boku Marceliny Ziętek. Para jest ze sobą od 2020 roku i chętnie pokazuje swoje życie w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie zakochani zamieszkali pod jednym dachem. Nowy dom Piotra Żyły i Marceliny zaskoczył fanów skoczka narciarskiego.

Piotr Żyła jest znanym i lubianym skoczkiem narciarskim. Po głośnym rozstaniu z Justyną Żyłą mężczyzna długo ukrywał nową partnerkę. Jednak od pewnego czasu chętnie udostępnia zdjęcia i relacje z Marceliną Ziętek. Okazuje się, że nowa dziewczyna Piotra również znana jest z telewizji. Kobieta zadebiutowała jako Kaja Jarosik w programie „19+” emitowanym w TVN-ie. Obecnie zakochani chętnie dzielą się swoim życiem w mediach społecznościowych, a na ich profilach często pojawiają się zdjęcia i filmiki z nowo powstającego domu. Na jaki dom postawił Piotr Żyła?

Sponsorowane

Nowy dom Piotra Żyły powstaje w ekspresowym tempie

Okazuje się, że skoczek postawił głównie na energooszczędność. Dom powstaje w ekspresowym tempie, gdyż jest budowany z gotowych elementów produkowanych w fabryce. Marcelina w jednym z postów zachwalała wysoką jakość materiałów i panele fotowoltaiczne, które znacznie obniżyły koszty utrzymania. Tymczasem para jest na etapie urządzania kuchni w której dominuje biel i czerń. Jak poinformowała Marcelina na Instagramie w urządzaniu pomieszczeń kieruje się nie tylko estetyką, ale również praktycznością:

Sponsorowane

„Szybka budowa gwarantuje niską cenę. Ściany i dach przygotowane są już w fabryce, dlatego cały proces powstawania domu trwa zaledwie kilka dni. Dzięki wysokiej jakości materiałów dom jest energooszczędny, utrzymanie go jest bardzo tanie. A system fotowoltaiczny dodatkowo obniża te koszty”

„Zapraszam was do serca domu, w którym będą powstawać wszystkie pyszności dla naszej rodziny i dla najbliższych […] Postawiliśmy na białe fronty i czarne dodatki”

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane