w

Najnowsze informacje w sprawie żony Dawida Kubackiego. Marta wciąż przebywa w szpitalu

Rafał Kot opublikował najnowsze wieści o Marcie. Dramatem naszego najlepszego skoczka od kilkunastu dni żyje cała Polska. Po tym jak Dawid wycofał się z dalszej rywalizacji w Pucharze Świata wszyscy czekali na słowa wyjaśnienia. Dziś już wiemy, że powodem powrotu do Polski był krytyczny stan jego żony, która walczyła o życie w szpitalu.

19 marca Dawid nagle zakończył sezon, a w Internecie pojawił się wpis skoczka, w którym informował, że Marta jest w stanie krytycznym. O życie kobiety walczyli najlepsi specjaliści ze szpitala w Zabrzu. Marta Kubacka jest żoną Dawida od 1 maja 2019 roku. Para ma dwie córeczki i mieszka na Podhalu.

Sponsorowane

„Mój nagły powrót do domu… Jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie”.

Fani pary czekają na pozytywne informacje o stanie zdrowia Marty

Sponsorowane

Cały świat narciarski na chwilę się zatrzymał, a wszyscy czekali na jakiekolwiek informacje płynące z Polski. Na kolejną wiadomość od Dawida trzeba było długo poczekać. Dopiero w sobotę skoczek umieścił drugi, tym razem bardziej optymistyczny wpis:

„Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia”.

Uskrzydleni pozytywnymi wiadomościami płynącymi z kraju Polacy wyskakali w Lahti brązowy medal. Występ zadedykowali swojemu nieobecnemu koledze. W stronę Dawida popłynęła masa słów wsparcia.

Sponsorowane

Rafał Kot przekazał najnowsze wieści o Marcie Kubackiej

Kolejne dobre wiadomości opublikował Rafał Kot. Mężczyzna jest fizjoterapeutą polskich skoczków i dobrym przyjacielem rodziny Kubackich. Kot poinformował, że Marta nadal przebywa w szpitalu w Zabrzu, a z każdym dniem jej stan się poprawia:

„Wszyscy trzymamy kciuki, wspieramy Dawida i jego żonę Martę, jesteśmy z nimi razem. Oby odnieśli swój prywatny sukces i oby wszystko skończyło się dobrze. Na szczęście ze zdrowiem Marty jest już lepiej i to jest najważniejsza informacja. Parametry diametralnie się poprawiają, patrzymy w przyszłość z dużym optymizmem. Marta przebywa w Zabrzu pod opieką najlepszych kardiologów w Polsce”.

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane