w

Małysz przekazał nowe informacje w sprawie Marty Kubackiej. „Ugięły się pode mną nogi”

W poniedziałek za sprawą Dawida Kubackiego dowiedzieliśmy się, że jego żona, Marta Kubacka przebywa w szpitalu, a stan jej zdrowia określany jest jako ciężki. Nieco więcej informacji w tej sprawie przekazała Adam Małysz w czasie rozmowy z serwisem Fakt. Wszyscy trzymamy kciuki za żonę polskiego skoczka i mamy nadzieję, że uda się jej wyzdrowieć i wrócić do domu, gdzie czekają na nią dwie małe córeczki – Zuzia i Maja.

Żona Dawida Kubackiego w szpitalu

Sponsorowane

Dokładnie dwa dni temu, w poniedziałek 20 marca, Dawid Kubacki zamieścił na Instagramie szokujący post. Nikt nie spodziewał się takich informacji. Jeszcze w niedzielę skoczek poinformował, że rezygnuje z udziału w turnieju Pucharu Świata i kończy tegoroczny sezon. Decyzja podjęta została nagle. Kibice nie kryli zaskoczenia takim obrotem spraw. Dzień później dowiedzieliśmy się, co wpłynęło na tak rychłą reakcję 33-latka.

„Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie” – napisał Polak.

Instagram
Sponsorowane

Marta Kubacka stan zdrowia

Ojciec Dawida poinformował, że Marta trafiła do szpitala w niedzielę rano. Jeszcze wieczorem tego samego dnia był przy niej mąż. Z kolei Adam Małysz w rozmowie z serwisem Fakt przekazał najnowsze informacje w sprawie Marty. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego zapewnił, że żona Dawida Kubackiego jest pod opieką najlepszych specjalistów.

Marta jest w najlepszych rękach, jeśli chodzi o kardiologię w Polsce. Trafiła do szpitala w Zabrzu, na oddział profesora Religi. Mocno, mocno trzeba trzymać kciuki, za to, żeby wszystko dobrze się ułożyło i powiodło. Żeby Marta wróciła do zdrowia, a Dawid do skoków.

Z kolei w poniedziałkowym poście Dawida na Instagramie można wyczytać, że jego żona jest w stanie ciężki i lekarze walczą o jej życie.

Sponsorowane

Adam Małysz poruszony rodzinna tragedią Kubackiego

Małysz przyznał otwarcie, że jest bardzo mocno poruszony całą sytuacją. „Powiem szczerze, że jak się dowiedziałem, to nogi aż mi się ugięły. Jest to bardzo trudna sytuacja. Chyba nie ma osoby z naszego środowiska, której by to nie dotknęło. Większość z nas bardzo dobrze Dawida zna i bardzo dobrze zna żonę Dawida. Także to jest niezmierna tragedia. Człowiek czasem nie docenia tego, co ma. Dopiero, jak coś się wydarza, to zaczyna myśleć o tych rzeczach, które mogą się wydarzyć. Niestety człowiek docenia, co ma, gdzieś dopiero po jakimś nieszczęściu”.

Sponsorowane

Wcześniej w rozmowie z Interią przekazał, że Dawid może liczyć na jego pomoc. Do Kubackich spływają słowa otuchy z każdej strony. Losem Marty przejęli się bowiem nie tylko bliscy i rodzina, ale również kibice. Trzymamy za nią kciuki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane