w

Marta Kubacka przeszła poważną operację. Ma sparaliżowaną połowę ciała

Cała Polska wstrzymała oddech, kiedy Dawid Kubacki poinformował, że jego żona w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Wszyscy śledziliśmy walkę młodej kobiety o zdrowie i życie. Marta Kubacka ma za sobą operację. W minionym tygodniu skoczek przekazał radosne wieści – 14 kwietnia jego małżonka opuściła szpital i wróciła do domu gdzie czekały na nią stęsknione córeczki.

Żona skoczka w szpitalu

Sponsorowane

Wiadomość o stanie Marty poruszyła całe środowisko Dawida Kubackiego, jak również wiernych fanów. Nikt nie dziwił się, że 33-latek natychmiast wycofał się z zawodów i wrócił do Polski, aby być przy boku żony. Wsparcie napływało i wciąż napływa nie tylko od rodziny, czy przyjaciół, ale również od znanych celebrytów, innych skoczków, czy obserwatorów. Marta trafiła do Śląskiego Centrum Chorób Serca i została umieszczona na oddziale kardiologicznym. Lekarze zawzięcie walczyli o jej powrót do zdrowia. Po wielu tygodnia się udało. W minionym tygodniu Dawid poinformował, że razem z żoną wraca do domu.

Wróciliśmy dzisiaj do domu 🏠 i śmiało mogę powiedzieć, że to cud dokonany rękami lekarzy, pielęgniarek i rehabilitantów. Dziękuję za każdą Waszą modlitwę, dobrą myśl, słowo otuchy. Nadal będą nam potrzebne, bo Marta zaczyna intensywną rehabilitację, a ja będę uczył się nowej rzeczywistości. Dziękujemy całej załodze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Jesteście teamem na miarę zwycięstwa w Pucharze Narodów!

Okazuje się, że prawie każdy z nas zna kogoś z kardiowerterem-defibrylatorem, potocznie nazywanym rozrusznikiem serca. Ja z taką osobą będę dzielić życie, drugie życie.

Sponsorowane

View this post on Instagram

A post shared by Dawid Kubacki (@dawid.kubacki.official)

Sponsorowane

Marta Kubacka przeszła operację

Żona skoczka przeszła operację, polegającą na wszczepieniu kardiowertera – rozrusznika serca. Urządzenie to pobudza pracę narządu, powodując jego skurcze. Jednak wyjście ze szpitala wcale nie oznacza końca problemów ze zdrowiem. Otóż Martę czeka długa i wymagająca rehabilitacja, aby mogła w pełni wrócić do sił. Kiedy kobietę wybudzano po operacji okazało się, że ma sparaliżowaną całą jedną stronę ciała.

Marta Kubacka przeszła operację / Źródło: Instagram

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane