w

Robert Lewandowski wyśmiany przez fanów. „Wyglądasz jak Janusz nad Bałtykiem”

Nad Robertem Lewandowskim zawisły ostatnio czarne chmury. Na napastnika wylała się fala hejtu po dramatycznej porażce z Mołdawią. W sieci powstało wiele memów podsumowujących spotkanie, a Robert postanowił zaangażować prawników i wytoczyć wojnę internautom. Być może dlatego piłkarzowi oberwało się kolejny raz. Tym razem Lewandowski został wyśmiany za swoją stylizację.

Robert Lewandowski ma obecnie przerwę zarówno w grze jak i treningach. Dzięki temu napastnik może skupić się na rodzinie i odpocząć. Niedawno znany piłkarz obchodził 10 rocznicę z ślubu. W związku z tą okazją wraz z Anią odnowili przysięgę małżeńską i zorganizowali przyjęcie weselne. Jak przystało na wesele po jego zakończeniu młodzi wybrali się na miesiąc miodowy. Ania i Robert w zgodzie z tradycją wyjechali z tej okazji na wakacje. Na swoją podróż poślubną wybrali Włochy i miejscowość Positano. Zakochani każdego dnia dodają zdęcia i filmy z romantycznych wakacji. Niestety jedno ze zdjęć Roberta mocno nie przypadło do gustu obserwatorom.

Sponsorowane

Lewandowski wyśmiany za swoją wędkarską stylizację

Na zdjęciu widzimy Roberta Lewandowskiego w markowej stylizacji. Napastnik ma na sobie kapelusz z szerokim rondem, okulary, klapki, koszule i krótkie spodenki od Louis Vuitton. Mimo że za jego strój pewnie można było by kupić dobry samochód, obserwatorzy nie pozostawili na stylizacji Roberta suchej nitki. Markowy zestaw został przyrównany do stroju wujka na rybach, a Robertowi zarzucono brak wyczucia stylu.

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane