w

Czy Marta Kubacka wróci do domu na święta? Dawid przekazał nowe informacje

Marta Kubacka przebywa obecnie w szpitalu w Zabrzu. Jej stan początkowo był krytyczny, ale od niedawna z każdym dniem widać poprawę. Lekarze mówią nawet o cudzie. Dawid przekazał kolejne informacje o stanie zdrowia żony. Czy Marta Kubacka wyjdzie ze szpitala na święta?

Dramatem polskiego skoczka narciarskiego żyje cała Polska. Odkąd jego żona trafiła do szpitala, a jej stan był oceniany jako krytyczny, wszyscy czekali tylko na kolejne informacje przekazane przez Dawida. I nareszcie są. Dawid udzielił ostatnio wywiadu, w którym powiedział o tym, że Marta czuje się lepiej. Oczywiście kobieta po wszystkich przejściach jest obolała, ale jej serce pracuje już samodzielnie. Kubacki przyznał również, że tak szybki powrót do zdrowia zadziwił nawet lekarzy, którzy mówią w tym przypadku o cudzie.

Sponsorowane

Serce Marty Kubackiej pracuje już samodzielnie

W wywiadzie dla sportowefakty.wp.pl Dawid zdradził, że sam już od dawna nie widział dzieci, gdyż każdą chwilę spędza przy łóżku żony. Skoczek poinformował również, że parametry pracy serca znacznie się poprawiły, a Marta jest rehabilitowana, aby móc wrócić do pełnej sprawności. Oczywiście proces powrotu do zdrowia będzie żmudny i długotrwały, ale dla rodziny Kubackich najważniejsze jest to, że sytuacja jest na tyle dobra, że można mówić o rehabilitacji.

Sponsorowane

„Biorąc pod uwagę to, przez co przeszła, teraz jej stan jest obiecujący. Przed nami jeszcze spory kawałek drogi, ale lekarze wykonali ogromną pracę, żeby pomóc Marcie i teraz mówią, że parametry pracy jej serca w krótkim czasie bardzo szybko się poprawiły, co rzadko się zdarza”

powiedział Dawid

Czy Marta wyjdzie ze szpitala na święta? Dawid odpowiada

Wiele osób zastanawia się również, czy Marta wróci do swoich dzieci na święta? Niestety tu wieści nie są już tak optymistyczne. Jak powiedział Dawid w rozmowie ze sportowefakty.wp.pl wyjście ze szpitala do domu to kwestia tygodni, a nie dni. Ale biorąc pod uwagę, jak ciężki był stan zdrowia Marty, należy się cieszyć z tego, co jest teraz. Kubacki wyraził jedynie nadzieje, że Marta wróci do rodziny z początkiem maja, kiedy to wypada ich czwarta rocznica ślubu:

„Mamy nadzieję, że czwartą rocznicę ślubu, którą będziemy mieli 1 maja, poświętujemy już w domu”

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane