w ,

Justyna Kowalczyk na nagraniu z synkiem. Wszystko zaledwie dwa dni po pogrzebie

Justyna Kowalczyk-Tekieli musi na nowo poukładać swoje życie, już bez ukochanego męża. Mistrzyni olimpijska ma dla kogo żyć. Jej synek Hugo ma już prawie 2 latka i nie rozumie tego, co dzieje się wkoło niego. Zaledwie dwa dni po pogrzebie Kacpra przypadał w kalendarzu dzień dziecka. Justyna spędziła go z synkiem w wyjątkowym miejscu. W swoich mediach społecznościowych Kowalczyk pokazała, jak świętuje dzień dziecka. Biegaczka wybrała się z Hugo na przejażdżkę rowerową.

Pogrzeb Kacpra Tekieli odbył się 30 maja. Alpinista spoczął na Cmentarzu Oliwskim. Pogrzeb miał charakter świecki. Na uroczystości przemawiało kilka osób, w tym Justyna. Dzień później biegaczka udostępniła w mediach część swojej pożegnalnej mowy:

Sponsorowane

„Nie będę mówić do Kacpra, bo my żeśmy sobie wszystko mówili. Dziwne to, jak na sytuację, ale ja wiem wszystko, co chciał mi powiedzieć. On też, jeśli miał ten ułamek sekundy, by zrozumieć, co się dzieje, wiedział, że odchodzi bardzo kochany”

Kowalczyk świętuje dzień dziecka aktywnie

Sponsorowane

Dwa dni później przypadło święto wszystkich dzieci. Z tej okazji Justyna Kowalczyk zabrała synka na wyjątkową wycieczkę. Wyjątkową, gdyż na udostępnionym nagraniu w tle widzimy góry. W kontekście ostatnich zdarzeń ten widok wywołuje dreszcze. Mistrzyni olimpijska wrzuciła filmik na swój Instagram. Widzimy na nim, jak jedzie rowerem wraz z Hugo. W tle nagrania słychać piosenkę Louisa Armstronga „What a wonderful world”. W tym znanym i uwielbianym przez cały świat utworze słyszymy słowa:

„Widzę zieleń drzew. I czerwone róże. Widzę, jak kwitną, dla mnie i dla ciebie. I myślę sobie, jaki piękny jest świat”

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane