w

Iga Świątek przeprosiła za swoje zachowanie w hotelu. Poczuła się zawstydzona

Iga Świątek idzie jak burza i wygrywa wszystkie największe imprezy tenisowe. Po zwycięstwie w czwartym wielkoszlamowym turnieju, sportsmenka odpoczywała w Hotelu Square w Paryżu. W ostatnim poście Polka pokazała kilka zdjęć z tego, jak relaksowała się po zawodach. Iga Świątek zaszalała podczas śniadania w Paryżu, a potem przeprosiła wszystkich gości hotelowych.

Iga Świątek zaszalała podczas śniadania w Hotelu Square w Paryżu

Sponsorowane

Świątek zasłużyła na chwilę odpoczynku po wygranym turnieju. Polka zadziwia swoją rewelacyjną formą, a nazwisko Świątek jest już znane na całym świecie. Najlepsza tenisistka chwile po zawodach spędziła w Paryżu. Tym razem Iga nie musiała dbać o dietę i pozwoliła sobie na wiele przyjemności. Paryskie śniadanie przypadło do gustu zawodniczce i w trakcie jego trwania sportsmenka pochłonęła wszystkie rogaliki. Na swoim Instagramie napisała:

„Przepraszam, ale zjadłam wszystkie rogaliki i nie zostało nic dla innych gości. Świetnie się bawiłam”

Sponsorowane

Kolejny mecz tenisistki?

Poza wspomnianymi rogalikami na swoim InstaStories Iga opublikowała zdjęcia innych pyszności, które miała okazję skosztować. Ale to nie jedyne przyjemności na, które po French Open pozwoliła sobie Świątek. We wtorek udostępniła uśmiechnięte zdjęcia z basenu. Regeneracja po zawodach idzie jej bardzo dobrze, jednak to już koniec przyjemności dla tenisistki. Polka musi zakończyć świętowanie, aby należycie przygotować się do kolejnych turniejów. Już 26 czerwca Iga wystartuje w turnieju WTA250 w Bad Homburg. Wcześniej ma pojawić się na Majorce w akademii Rafaela Nadala, gdzie będzie przemawiać na uroczystościach kończących rok szkolny.

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane