w

Cały świat wspiera Justynę Kowalczyk. Obok tych słów nie da się przejść obojętnie

Był utalentowany, młody, miał rodzinę i  wiele sukcesów na swoim koncie sportowym. W jednym momencie świat się dla niego zatrzymał. Kacper Tekieli zginął tragicznie pozostawiając na świecie ukochaną żonę i synka. Teraz Justyna Kowalczyk musi nauczyć się żyć od nowa. Fani wspierają Kowalczyk w trudnych chwilach. Z Polski i z całego świata popłynęły w stronę naszej mistrzyni olimpijskiej słowa otuchy.

Kacper Tekieli był alpinistą i instruktorem wspinaczkowym. Mistrzem w swojej dziedzinie. Tragiczny wypadek wydarzył się w rejonie Jungfrau. 38-latek zginął pod lawiną w środę 17 maja, jego ciało odnaleziono następnego dnia. Kacper przebywał w Szwajcarii wraz ze swoją żoną Justyną i synkiem Hugo. Para pobrała się trzy lata temu. Kowalczyk wspierała Kacpra i niejednokrotnie wraz z nim się wspinała. Tym razem Kacper wyznaczył sobie trudny cel, chciał zdobyć wszystkie czterotysięczniki. Niestety z tej wyprawy już nie powrócił. 

Sponsorowane

Fani wspierają Kowalczyk. Te wpisy łamią serce

Teraz przed naszą mistrzynią olimpijską trudny czas. Z całego świata popłynęły w stronę Justyny słowa wsparcia. Jedna z fanek napisała: “Pani Justyno, cała Polska przytula panią”. Ale to nie jedyny chwytający za serce komentarz. Kowalczyk pożegnała męża na Facebooku i Instagramie dodając krótkie, ale wymowne wpisy. Zaraz po dodaniu postu pojawiło się pod nim tysiące komentarzy. Czytaliśmy w nich:

Sponsorowane

„Płakałam z Panią, gdy zdobywała Pani mistrzostwa, dzieląc radość. Płaczę z Panią dzisiaj, dzieląc smutek. Dużo siły. Serce pęka”

„Kiedyś Ty dawałaś nam powody do radości, dziś my chcemy dać Ci całą naszą siłę i wsparcie w tej najtrudniejszej chwili w życiu… Trzymaj się dzielnie dla siebie i dla Hugo, i dla pamięci o Panu Kacprze”

„Pani Justyno, serce mnie zabolało, gdy usłyszałam wiadomości. Bardzo Pani i Wam kibicowałam. Jest Pani moim ulubionym polskim sportowcem. Silna, wytrwała, odważna. Wierzę, że znajdzie Pani w sobie tę siłę i odwagę, aby sprostać temu najtrudniejszemu wyzwaniu. Wspieram Panią i rodzinę całym serem”

„Ciężko, bardzo ciężko, ale ja wierzę w Pani siłę. Wierzę, że przetrwa Pani ten straszny czas. Kiedyś opowie Pani Synowi, jakim wspaniałym Człowiekiem był jego Tata”

Sponsorowane

„Wyrazy współczucia, musi być pani bardzo ciężko. Mąż zostawił w synku cząstkę siebie, będzie go pani miała przy sobie, na zawsze”

„Wyrazy współczucia dla pani Justyny i ich synka. Powaliła ta wiadomość, to okrutne i strasznie boli. Tyle szczęścia i miłości nagle znikło”

„Smutnie patrzy się na zdjęcia sprzed kilku dni, kiedy wszystko jeszcze było takie radosne”

„Pani Justyno, ściskamy wszyscy, wiem, że teraz życie stanęło w miejscu. Proszę pamiętać, że wielu ludzi przesyła pani moc sił i duchowego wsparcia”

Sponsorowane

„Pani Justyno, cała Polska przytula teraz Panią bardzo mocno”

„Przytulam do serca. Cała Polska Pani kibicowała, teraz wszyscy jesteśmy i wspieramy modlitwą”

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane