w

Kim z wykształcenia jest żona Kamila Stocha. Będziecie zaskoczeni

Ewa Bilan-Stoch od 2010 r. jest żoną jednego z najlepszych polskich skoczków narciarskich. W związku z tym często widywana jest na zawodach Pucharu, na których mocno wspiera swojego męża Kamila. Widać, że kobieta jest jego największą fanką. Jednak mało kto wie co robi żona Stocha prywatnie? Odpowiedź może wszystkich zaskoczyć.

Ewa Bilan – Stoch ma 38 lat i w młodości trenowała judo. Niestety kontuzja uniemożliwiła dziewczynie dalsze kontynuowanie kariery sportowej. W związku z tym Ewa zaczęła udzielać się w zupełnie odmiennej „branży”. Jako że dziewczyna udostępnia dużo w swoich mediach społecznościowych, wiemy, czym na co dzień zajmuje się żona Kamila Stocha.

Sponsorowane

Co robi żona Stocha?

Ewa Bilan-Stoch od momentu wybuchu wojny na Ukrainie zaangażowała się w pomoc ukraińskiej ludności. Żona skoczka jeździ w konwojach humanitarnych na Ukrainę. Tą ciężką i ryzykowną pracą zaimponowała swoim obserwatorom, a media zaczęły rozpisywać się o tej wartej podziwu postawie młodej dziewczyny. Ewa jednak nie czuje się bohaterką i jak powiedziała w wywiadzie dla Interii: „tym ludziom potrzebna jest namiastka bezpieczeństwa”, a ona jest w stanie im ją zapewnić. Skąd taka postawa Ewy? Okazuje się, że dziewczyna poza pasją do fotografii i podróżowania skończyła wychowanie obronne. Dlatego pomoc na Ukrainie jest dla niej czymś naturalnym:

Sponsorowane

„Kończyłam wychowanie obronne, więc zarządzanie kryzysowe, obrona cywilna, to był dla mnie chleb powszedni. Z tym zresztą wiązałam swoją przyszłość. Życie jednak napisało inny scenariusz. Te tematy są mi jednak wciąż bliskie. W takich chwilach ludziom chyba jest potrzebna namiastka bezpieczeństwa i – wydaje mi się – że potrafię im to zapewnić”

Zbiórka trwa! Udało nam się zrealizować pierwszą dostawę, kolejna zaplanowana jest na piątek. Dziękuję wszystkim, którzy…

Posted by Ewa Bilan-Stoch on Monday, March 7, 2022

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane