w

Była żoną Kacpra Tekieli przez 10 lat. Teraz odniosła się do jego śmierci.

Źródło: Kacper Tekieli- Alpinizm/ Facebook, palacpotockichkrakow/ Instagram

Kacpra Tekieli już z nami nie ma. Alpinista zginął tragicznie dwa dni temu. Teraz z jego śmiercią musi sobie poradzić jego żona Justyna Kowalczyk. Jednak nie tylko nasza wspaniała biegaczka przeżywa śmierć ukochanego. Wzruszający post w Internecie zamieściła również Małgorzata Lebda. Była żona Kacpra Tekieli pożegnała mężczyznę zamieszczając w swoich mediach społecznościowych wzruszający wpis.

Kacper Tekieli miał zaledwie 38 lat. Jego śmierć poruszyła cały świat. Kolegę wspomina całe środowisko wspinaczy, sportowcy i gwiazdy z całego świata. Również jego ukochana żona Justyna zamieściła na Facebooku i Instagramie krótkie, ale wymowne posty: „Był najcudowniejszy”, „Był moim wszystkim”. Alpinista pozostawił na świecie 1,5 rocznego synka Hugo. Mało kto wie o tym, że Kacper przed ślubem z Justyną był przez 10 lat w związku małżeńskim z inną kobietą. Teraz i ona postanowiła pożegnać byłego męża.

Sponsorowane

Była żona Tekieli dodała wzruszający wpis.

Kacper Tekieli przez długi czas był mężem poetki Małgorzaty Lebdy. Małgorzata jest znaną i utytułowaną pisarką. Ma na swoim koncie Nagrodę Poetycką im. K.I. Gałczyńskiego, a także Nagrodę Poetycką im. Wisławy Szymborskiej. Śmierć Kacpra również odbiła na niej piętno. Świadczy o tym wzruszający wpis, który kobieta zamieściła w Internecie. Lebda podziękowała Kacprowi za 10 wspólnych lat w trakcie których oboje wydorośleli. Życzyła również wiele siły, każdemu z kim mężczyzna był związany. Swój wpis skwitowała: „Niech nasz ból przemieni się w coś dobrego„. Do postu Małgorzata dodała zdjęcie uśmiechniętego alpinisty. Zdjęcie pochodzi z 2012 roku z jego przygotowań do górskiej wycieczki w Fisher Towers Moab w Utah. Pod zdjęciem poetka napisała:

Sponsorowane

„Żegnaj Kacper. Jestem wdzięczna za te ponad dziesięć lat, w których sobie towarzyszyliśmy. Inspirujący, mocny, wymagający był to czas. Dorośliśmy przy sobie, a później puściliśmy siebie wolno. I za to też dziękuję. Łącze się w bólu ze wszystkimi, dla których Kacper był bliskim człowiekiem. A jest takich wielu i wiele. Niech nasz ból przemieni się w coś dobrego. Kondolencje dla Justyny i Hugona, rodziców i rodzeństwa.”

Zobacz również:

Sponsorowane
  • Źródła:
  • sport.goniec.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: Kacper Tekieli- Alpinizm/ Facebook, palacpotockichkrakow/ Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane