w

Anna Lewandowska powiększyła piersi? Zdjęcie w bikini przykuło uwagę fanów

Anna Lewandowska często udostępnia zdjęcia, na których występuje w strojach bikini. Gwiazda ma się czym chwalić. Duża ilość treningów i dieta sprawiają, że jej sylwetka jest idealna. Jednak pod ostatnimi zdjęciami internauci zaczęli się dopatrywać innej kwestii. Według obserwatorów Anna Lewandowska powiększyła piersi. Czy faktycznie żona słynnego piłkarza zdecydowała się na zabieg medycyny estetycznej?

Anna Lewandowska swoją doskonałą sylwetkę uzyskała dzięki ciężkiej pracy i treningom. Sportsmenka początkowo trenowała karate, z czasem jednak założyła swoją własną markę osobistą i dziś rozwija wiele projektów związanych ze zdrowym odżywianiem, fitnessem i kosmetykami naturalnymi. Fani pokochali Anię za jej naturalną urodę, która jak dotąd, nie była związana z zabiegami medycyny estetycznej. Dlaczego 'jak dotąd’? Ostatnie zdjęcia sprawiły, że internauci zaczęli domniemać, że Ania zaczęła poprawiać swój wygląd korzystając z pomocy lekarzy.

Sponsorowane

Anna Lewandowska powiększyła piersi?

Ania wrzuciła na swój Instagram zdjęcia, na których pozuje w stroju kąpielowym. W komentarzach pod postem zaroiło się od komplementów, ale nie tylko… Część z obserwatorów zauważyła, że Lewandowska prawdopodobnie powiększyła piersi, a także usta. Wśród zarzutów skierowanych do Ani znalazł się m.in. takie, że celebrytka w swoich mediach podkreśla, jak ważna jest samoakceptacja, co gryzie się z korzystaniem z zabiegów chirurgicznych:

Sponsorowane

„Aniu, dużo mówisz o samoakceptacji, z tego wynikałoby, że ty akceptujesz to, jak wyglądasz. Skąd zatem implanty w piersiach? Zaznaczę, że przeciwniczką nie jestem, ale coś tu się nie zgadza”

Obserwatorzy gwiazdy zauważyli również, że Lewandowska usuwa komentarze, które sugerują iż zdecydowała się na zabiegi medycyny estetycznej. Sama zainteresowana do tych komentarzy się nie odniosła. A wy jak myślicie?

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane