w

Tego nikt się nie spodziewał… TVN zwolnił pięcioro prowadzących „Dzień dobry TVN”

Wozniak Starak Agnieszka, Krupinska Paulina, Kalczynska Anna, Rozenek Majdan Malgorzata 2023-02-08

Tego w historii telewizji jeszcze nie było. 22.06 na profilu „Dzień dobry TVN” pojawiła się informacja o wielkich zmianach w programie śniadaniowym. Okazuje się, że aż pięciu prowadzących straciło pracę w porannym formacie. Czym są spowodowane zwolnienia w TVN-ie?

Ogromne zmiany w TVN-ie: zwolnienia prezenterów „Dzień dobry TVN”?

Sponsorowane

Aż trudno uwierzyć w krok na który zdecydował się dyrektor TVN-u. W jednym z ulubionych programów śniadaniowych, wprowadzono kolosalne zmiany. Popularny poranny format już nigdy nie będzie taki jak kiedyś. Produkcja zdecydowała się zaprowadzić zmiany w praktycznie każdej parze, która prowadziła „Dzień dobry TVN”. Na samym początku długiego postu na Instagramie pożegnano: Anię Kalczyńską, Andrzeja Sołtysika i Małgosię Ohme:

„Kończymy kolejny sezon “Dzień Dobry TVN”. Z całego serca dziękujemy naszym dotychczasowym prowadzącym. Ani Kalczyńskiej, Andrzejowi Sołtysikowi, Małgosi Ohme za wspaniałą współpracę, ich profesjonalizm, uśmiech, otwartość na drugiego człowieka. To wyjątkowa przygoda, która połączyła wszystkich w naszej redakcji. Jesteśmy im wdzięczni za każdy dzień spędzony wspólnie przy pracy nad programem”

Agnieszka Woźniak-Starak w nowym programie.

Sponsorowane

Jednak szybko okazało się, że to nie koniec zmian w TVN-ie. W dalszej części postu czytamy, że z programem żegna się również Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka ma dostać pracę w innym programie TVN-u oraz prowadzić najważniejsze wydarzenia artystyczne:

„Wiemy, że zmiany nie są łatwe, wywołują dużo emocji, które szanujemy. Równocześnie otwierają nowe drzwi, dlatego już dziś trzymamy kciuki za Agnieszkę Woźniak-Starak, na którą czeka kolejny projekt w naszej stacji oraz rola prowadzącej podczas najważniejszych wydarzeń telewizyjnych”

czytamy na Instagramie

Koniec Małgorzaty Rozenek w „Dzień dobry TVN”

Sponsorowane

Trzeba przyznać, że tyle zmian jest dużym ryzykiem ze strony produkcji i dyrektora programowego, a to nadal nie koniec. Na końcu wspomnianego postu dowiadujemy się, że duet z Ewą Drzyzgą stworzy Krzysztof Skórzyński. Jak wiemy do tej pory pory prowadził on program z Małgorzatą Rozenek…. Bingo! Okazuje się, że żona Radka Majdana, również zostaje wyrzucona z „Dzień dobry TVN”. Ta informacja prawdopodobnie nie zasmuci wielu widzów, gdyż perfekcyjna pani domu niezbyt przypadła do gustu widzom TVN-u:

„Nowy duet w “Dzień Dobry TVN” stworzą Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. Małgosi Rozenek-Majdan w imieniu całej redakcji życzymy kolejnych zawodowych sukcesów. Bardzo dziękujemy za czas spędzony z nami w “Dzień Dobry TVN”. Już wkrótce poinformujemy o jej nowym programie”

Kto zostaje w popularnej śniadaniówce?

Kto zastąpi zwolnionych prezenterów? Tego dowiemy się po wakacjach. Na ten moment pewne składy to: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński.

Sponsorowane
  • Źródła:
  • rozrywka.goniec.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Wozniak Starak Agnieszka, Krupinska Paulina, Kalczynska Anna, Rozenek Majdan Malgorzata 2023-02-08

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane