w

33 lata z Zenonem Martyniukiem. Jak wspomina ten okres Danuta Martyniuk?

Ponad trzy wspólne dekady… takie związki w historii gwiazd show-biznesu zdarzają się naprawdę rzadko. Jednak Zenon i Danuta Martyniukowie mimo rozpoznawalności i zainteresowania mediów jak sami mówią, kochają i wspierają się tak, jak to było na samym początku ich związku. Mało kto wie, że żona Zenona Martyniuka zagrała również w jednym z jego teledysków. Jak po tylu latach Danuta wspomina życie z wielką gwiazdą muzyczną?

Zenon i Danuta pobrali się w 1989 roku, kiedy to mężczyzna był wokalistą zespołu Akcent. Właśnie w tym czasie powstały utwory, które piosenkarz zadedykował swojej ukochanej. Były to m.in. „Sonet dla miłości”, czy „Pragnienie miłości”. Martyniukowie mają jednego syna, a od niedawna też wnuka.

Sponsorowane

Zenon i Danuta – recepta na długi związek

Jaka jest recepta na tak długi związek? Zarówno Zenon jak i Danuta podkreślają, że łączą ich wspólne pasje. Jedną z nich jest pielęgnacja ogrodu. Para podkreśla, że najważniejszy w związku jest wzajemny szacunek i wsparcie.

Sponsorowane

„Zazwyczaj się jej radzę i pytam, jeśli mam jakiś dylemat. Najczęściej decyzje dotyczące domu czy naszego życia podejmujemy wspólnie.(…) Lubię porządki w obejściu, koszenie trawy, sadzenie kwiatów, podcinanie roślin, drzew. Kiedy wracam z trasy, głównie tym się zajmuję. Razem z żoną chętnie to robimy. Można powiedzieć, że ogrodnictwo to nasza pasja”

mówił w rozmowie z „Dobrym Tygodniem” król disco polo

Żona Zenona Martyniuka zawsze elegancka i z klasą

Poza życiem codziennym Danuta stylizuje i doradza mężowi również w jego życiu scenicznym. Mało kto wie o tym, że kobieta w wieku 34 lat zagrała w jednym z teledysków Martyniuka. Mowa tu o piosence: „Gwiazda” w której Danuta przechadza się po tarasie pięknej willi, podziwiając róże. Żona Martyniuka raczej stroni od mediów. Trzeba jednak przyznać, że kiedy pojawia się u boku męża zawsze wygląda zjawiskowo i z klasą.

Sponsorowane

Ta kobieta na zdjęciu powyżej to Danuta Martyniuk w teledysku do piosenki „Gwiazda”. Poznalibyście żonę Zenona Martyniuka?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane