w

Żona Adama Małysza na weselu. Uwagę wszystkich przykuła suknia Izabeli

Adam Małysz już od 26 lat wiedzie szczęśliwe życie u boku ukochanej Izabeli. W ostatnim czasie małżonkowie zostali zaproszenie na uroczystość weselną. Trzeba przyznać, że oboje prezentowali się tam znakomicie. Uwagę przyciągnęła kreacja Izabeli. Żona Małysza swoim wyglądem przyćmiła wszystkie panie na weselu.

Adama Małysza zna cała Polska. Uwielbiany na całym świecie skoczek narciarski, który wypromował nasz kraj na arenie międzynarodowej, skoczkiem nie jest już od 12 lat. Mimo to jego konta w mediach społecznościowych śledzą setki tysięcy obserwatorów. Fani interesują się nie tylko życiem zawodowym sportowca, ale również tym, co dzieje się u niego prywatnie. A dzieje się dużo. Adam od lat tworzy związek z ukochaną Izą i ma dorosłą córkę, która w tajemnicy przed wścibskimi oczami dziennikarzy, wzięła ślub. W ostatnim czasie Małysz z żoną dostali zaproszenie na wesele. Oboje zaprezentowali się znakomicie, choć trzeba przyznać, że Iza przyciągała wzrok o wiele bardziej, niż Adam.

Sponsorowane

Żona Małysza na weselu. Iza postawiła na modną kreację

Nasz były skoczek narciarski, a obecnie prezes PZN wystąpił w szarym, ciemnym garniturze, a jego żona w długiej sukni w kolorze głębokiej zieleni. Całą stylizację Izabeli dopełniły sandałki na obcasie. Iza zdecydowała się zarówno na modny w tym sezonie krój, jak i kolor, który doskonale pasuje do jej typu urody. Czy stylizację wybrała sama? Czy Iza korzysta z pomocy stylisty? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że prezentowała się z mężem fantastycznie… jak z czerwonego dywanu.

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane