w

Żona Karola Strasburgera jest niesamowicie atrakcyjna. Ma zaledwie 39 lat

Żona Karola Strasburgera, Małgorzata Strasburger jest jego trzecią partnerką. Para pobrała się w sierpniu 2019 roku, a wokół ich związku zawrzało, głównie z powodu wieku kobiety.

Kim jest żona Karola Strasburgera?

Sponsorowane

Małgorzata Weremczuk jest wokalistką i menedżerką. Kobieta od najmłodszych lat przejawiała talent artystyczny. Uczęszczała na zajęcia plastyczne, wokalne, taneczne, a także grała na fortepianie. Swoje występy sceniczne zaczynała od Klubu Piosenki, później śpiewała w zespołach muzycznych i w zespole eventowym. Dodatkowo kobieta skończyła logopedię, którą studiowała w Warszawie na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Para poznała się na weselu w 2006 roku, na którym Małgorzata pojawiła się, jako wokalistka zespołu.

Gdzie Karol poznał trzecią żonę?

Sponsorowane

Małgorzata Weremczuk zawsze ciągnęła do show-biznesu. Z czasem zajęła się organizowaniem pokazów kulinarnych Macieja Kuronia. Zajmowała się również kontaktem z mediami i objęła stanowisko menedżerskie w Gościńcu Oycowizna pod Warszawą. Kontakt z Karolem Strasburgerem nawiązała przez jego byłą żonę, Irenę Morcińczyk z którą Małgorzata się zaprzyjaźniła. Po śmierci Ireny spowodowanej nowotworem, kobieta była wsparciem dla załamanego Karola. Aktor i prowadzący teleturniej „Familiada” mocno przeżył śmierć Ireny i miał nawet myśli samobójcze. Wkrótce Małgorzata rozstała się ze swoim mężem i została menedżerką Karola, a pomiędzy nimi narodziło się uczucie. Para wzięła ślub, a w 2019 roku Karol w wieku 72 lat został ojcem Laury.

Wiele kontrowersji wzbudził wiek żony Karola Strasburgera

Para utrzymywała swój związek w tajemnicy, głównie dlatego, że żona Karola Strasburgera jest od niego o wiele lat młodsza. Mianowicie dzieli ich aż 38 lat różnicy. Związek nie został przychylnie przyjęty przez internautów, którzy zarzucali Małgorzacie wyrachowanie i pogoń za sławą. Nikt nie wierzył w związek pięknej, młodej kobiety z zdecydowanie starszym mężczyzną. Para udowodniła, że połączyło ich prawdziwe uczucie, a Karol do tej pory utrzymuje, że wiek jest jedynie stanem umysłu.

Sponsorowane

Karol świetnie odnajduje się w roli ojca i męża

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane