w

„Chłopaki do wzięcia”: Żona Jarusia zdradziła co ją denerwuje w mężu.

Jaruś z „Chłopaków do wzięcia” znalazł długo poszukiwaną miłość i niedawno stanął na ślubnym kobiercu. Żona Jarusia- Małgosia wypowiada się bardzo pozytywnie o ich małżeństwie, choć jedna rzecz spędza jej sen z powiek. Jaruś ma pewną cechę, która bardzo irytuję Małgorzatę, a bohater „Chłopaków do wzięcia” nawet nie myśli jej zmieniać. O co takiego chodzi?

Jaruś był prawdziwym ulubieńcem widzów programu „Chłopaki do wzięcia”. Wiele osób trzymało kciuki, aby udało mu się znaleźć miłość. I stało się. Jaruś i jego narzeczona niedawno pobrali się, a Gosia wyjątkowo przypadła do gustu fanom chłopaka. Internauci docenili ją za szczerość i naturalność. Teraz Małgorzata wypowiedziała się na temat małżeństwa z Jarusiem. Kobieta bardzo zachwalała Jarka doceniając to, że nie pije i nie pali. Gosia przyznała że żyją spokojnie i dobrze się dogadują, a jej mąż nie jest typem awanturnika:

Sponsorowane

„Jestem szczęśliwa z Jarkiem, układa nam się dobrze. Cicho, spokój mamy. Nie robi awantur, nie pije, nie pali”

mówiła Małgorzata

Żona Jarusia o małżeństwie. Małgosia ma jeden zarzut do męża.

Sponsorowane

Niestety Jaruś ma jedną wadę, która wyjątkowo denerwuje jego wygadaną małżonkę. Małgosia pożaliła się, że chłopak bardzo mało mówi i trzeba go ciągnąć za język. Najbardziej przeszkadza jej to w momencie gdy wspólnie piją kawę, a Jaruś nic się nie odzywa:

„No jest dobry Jarek, tylko trzeba dużo z nim rozmawiać. No bo siedzi cicho i nic nie mówi, jak ze mną kawę pije”

Na komentarz Jarusia nie trzeba było długo czekać. Chłopak jak to zwykle, krótko i w prosty sposób wyjaśnił, że nie mówi, bo nie ma o czym. Gdyby w jego życiu coś się działo, to by opowiadał. Trzeba przyznać, że jest to argument bardzo pasujący dla Jarusia:

„Czasami z Gosią rozmawiam, ale ileż to będę rozmawiał, w kółko to samo. Bo to do znudzenia by było. Jakbym miał jakieś ciekawe wiadomości, to wtedy mógłbym rozmawiać”

wytłumaczył
Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane