w

Kim jest żona Cezarego Pazury. Edyta przeszła u boku męża olbrzymią metamorfozę

Edyta Pazura to trzecia żona słynnego aktora Cezarego Pazury. Kobieta przeszła przy Cezarym olbrzymią metamorfozę, a teraz bryluje na salonach i chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. Kim jest żona Cezarego Pazury?

Edyta urodziła się w Krakowie 18.01.1988 r. Ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim, a obecnie jest managerką swojego męża. Kobieta ma za sobą krótką przygodę z Miss Polski, gdzie została jedną z finalistek. To doświadczenie sprawiło, że chętnie pozuje do zdjęć, a w ostatnim czasie otworzyła swoją własną markę Sky&Soul.

Sponsorowane

Edyta i Cezary poznali się przypadkowo w pociągu

Edyta i Cezary poznali się w pociągu, w którym kobieta pracowała. Dziewczyna pracowała w słynnym WARSie. Para poznała się w maju 2007 roku. Jak wspominają szczęśliwie zakochani, na początku młoda blondynka zupełnie zignorowała aktora, co go zaintrygowało i skłoniło do nawiązania relacji. Trzeba przyznać, że ich miłosna historia z powodzeniem nadawałaby się na scenariusz filmu romantycznego. Jako że dziewczyna była od Cezarego sporo młodsza, dzieli ich aż 26 lat różnicy, ich związkiem szybko zainteresowali się paparazzi. Mimo nieprzychylnych komentarzy para pobrała się w 2009 roku i ma ze sobą dwójkę dzieci: Amelię i Antoniego.

Sponsorowane

Żona Cezarego Pazury przeszła ogromną metamorfozę

Nie można nie wspomnieć jak dużą metamorfozę przeszła Edyta będąc w związku z Pazurą. Z skromnej, delikatnej i niepewnej dziewczyny zamieniła się w prawdziwą piękność, a jej obecne stylizacje i cały wizerunek jest pozytywnie odbierany nawet przez największych krytyków.

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane