w

Edward Miszczak twardą ręką zmienia telewizję Polsat. Przyszła pora na „Taniec z gwiazdami”…

Źródło: screen viva.pl

Edward Miszczak od stycznia pełni funkcję dyrektora programowego Polsatu. Przez ten czas zdążył nieźle podpaść telewidzom stacji. Miszczak wprowadził szereg rewolucyjnych zmian i okazuje się, że to jeszcze nie koniec. Teraz wziął się za „Taniec z gwiazdami”. Jakie zmiany czekają „TzG”?

Najpierw „Twoja twarz brzmi znajomo”, później „Nasz nowy dom” i „Hell’s Kitchen”, a teraz kolejny program trafił pod lupę Edwarda Miszczaka. Odkąd objął on stanowisko dyrektora programowego z Polsatem pożegnali się: Michał Wiśniewski, Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Katarzyna Dowbor i Mateusz Gessler. Teraz Miszczak planuje rewolucję w „Tańcu z gwiazdami”. A rewolucja zapowiada się duża. Niedawno ogłoszono, że „TzG” nie pojawi się w jesiennej ramówce, a dopiero na wiosnę 2024 roku. Jakie zmiany planuje nowy dyrektor?

Sponsorowane

Zmiany w „TzG”. Co wymyślił Miszczak?

Z dotychczasowych informacji wynika, że trwają starania o to, aby w nowej edycji wystąpiła Magda Mołek. Znana prezenterka już raz odmówiła udziału w show:

Sponsorowane

„Magda już raz prawie się zgodziła na udział w show, ale w ostatniej chwili się wycofała. Wygląda więc na to, że wciąż jest tu pole do negocjacji”

poinformowała osoba z produkcji programu

Wiemy również, że szykują się zmiany w obsadzie jurorskiej. Z wstępnych doniesień wynika, że w jury ma się pojawić Izabela Janachowska, znana z programów o tematyce ślubnej. Izabela Janachowska występowała w show, kiedy był emitowany na antenie TVN jako profesjonalna tancerka. Iza ma podobno zastąpić Iwonę Pavlovic, która tworzy show od pierwszego odcinka. Mąż „czarnej mamby” potwierdził, że wciąż nie wiedzą jak potoczą się losy Iwony w programie. W rozmowie z „Faktem” Wojciech Oświęcimski powiedział:

„Z tego, co usłyszeliśmy „Taniec z gwiazdami” powróci na wiosnę i to wtedy się będzie można przekonać, czy Iwona będzie, czy nie. Na razie nie wiemy. Co będzie, to będzie”

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane