w

Wkurzony budowlaniec chwycił za piłę mechaniczną. Sąsiedzi właściciela nagrywali

Takiej sytuacji mieszkańcy Dublina nie mogli się spodziewać. To była prawdziwa zemsta budowlańca. Zdenerwowany mężczyzna nagle chwycił za piłę mechaniczną i zniszczył postawiony przez siebie garaż. O co poszło?

Media społecznościowe obiegło niedawno nagranie z Dublina w Irlandii. Widzimy na nim wściekłego mężczyznę, który biega z piłą mechaniczną po dachu garażu, niszcząc wszystko, co ma na drodze. Na nagraniu słyszymy:

Sponsorowane

„Tak się dzieje, jak nie płacisz pieprzonego rachunku!”

To była prawdziwa zemsta budowlańca. Mężczyzna sam wymierzył sprawiedliwość

Sponsorowane

Szybko okazało się, że wspomniany mężczyzna wykonał zlecenie budowy garażu przy domu jednorodzinnym, za które nie otrzymał zapłaty. Kiedy dowiedział się o tym, że jego ciężka praca poszła na marne, wpadł w prawdziwy szał i chwycił za piłę. Nie patrząc na nic, wściekły zaczął niszczyć postawiony przez siebie garaż. Całe zdarzenie obserwowali z okien sąsiedzi, którzy nagrali wkurzonego budowlańca, a nagranie wrzucili do sieci. Dziś filmik jest prawdziwym hitem Internetu.

Internauci poparli zachowanie mężczyzny

Po publikacji filmu wyszło na jaw, że właściciel, który tak zdenerwował budowlańca słynie z tego, że nie płaci za wykonaną pracę. Mieszkańcy miejscowości przyznali, że w okolicy wisiały kiedyś plakaty ostrzegające przed nieuczciwością tego konkretnego zleceniodawcy. Pod filmikiem pojawiła się masa komentarzy. Większość internautów poparła zachowanie budowlańca:

„Właściciele domu zostali odpowiednio uprzedzeni”

„Sprawiedliwe zagranie”

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane