w

Zenon Martyniuk na twoim weselu? Koncert autora hitu „Przez twe oczy zielone” to nietania przyjemność.

Źródło: Bądźmy Razem. TVP/ Facebook

Coraz więcej par młodych chce zaskoczyć swoich gości na przyjęciu weselnym. W związku z tym organizowane są przeróżne atrakcje. Jedną z najbardziej efektownych niespodzianek jest zaproszenie znanej gwiazdy, która zagra mini koncert. Oczywiście taka przyjemność kosztuje…i to nie mało. Sprawdziliśmy ile kosztuje występ Martyniuka na weselu.

Wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu. Wiele młodych par nie oszczędza na organizacji tego niezapomnianego wieczoru. Zdarzają się nawet pary, które na pokrycie kosztów wesela zaciągają kredyty. Można powiedzieć, że wielu z nich trzyma się zasady z popularnego przysłowia: „zastaw się, a postaw się”. Aby ta uroczystość została na długo w pamięci gości, młodzi inwestują w pokazy fajerwerków, pokazy ognia, czy specjalnie na tą okazję wynajętych barmanów. Jednak dziś to już za mało. Nową modą na przyjęciach weselnych jest zapraszanie znanych artystów. Wielu narzeczonych marzy o tym, aby swój pierwszy taniec zatańczyć do hitu „Przez twe oczy zielone” zaśpiewanego na żywo przez twórcę…

Sponsorowane

Występ Martyniuka na weselu zaczyna się od kwoty 35 tys. zł.

Okazuje się, że zaproszenie króla disco polo na przyjęcie weselne to nietania zabawa. Aby autor hitów tj. „Moja gwiazda”, „Pragnienie miłości” czy „Oczarowałaś mnie” zaśpiewał na twoim weselu musisz mieć w portfelu dodatkowe 35 tys. zł… Oczywiście jest to stawka minimalna, a każdy przypadek wyceniany jest indywidualnie. Biorąc pod uwagę wszystkie wydatki związane z weselem, jest to całkiem droga zachcianka. Nie inaczej jest z innymi gwiazdami. Krótki występ zespołu Boys to ok. 33 tys. złotych, zespołu Weekend- 32 tys. złotych, a Pięknych i młodych- 31 tys. zł. Mowa tu o stawkach zespołów disco polo. Jeśli zależy nam aby na weselu zaśpiewała gwiazda muzyki pop tj. Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny czy Enej musisz liczyć się z wyższą stawką, od 40 do 60 tys. złotych.

Sponsorowane
  • Źródła:
  • www.plotek.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: Bądźmy Razem. TVP/ Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane